Beypazarı Maden Suyu

Beypazarı Maden Suyu, içerdiği yüksek orandaki doğal mineraller sayesinde vücuda yararlı bir içecektir. Günde 2 tane içilmesi tavsiye edilmektedir. Bilindiği üzere maden suyu ile soda birbirinden farklı iki şeydir. Maden suyu doğal kaynağından yüksek mineral değeriyle çıkar ve sağlık açısından çok faydalıdır. Soda ise içilebilir herhangi bir suya karbondioksit eklendiğinde ortaya çıkar.

Beypazarı Maden Suyu Mineral Değerleri :

amonyum: 0.05
bikarbonat: 1865.38
potasyum: 63,01
sodyum: 265,2
magnezyum: 108,4
kalsiyum: 235,5
demir: 0,046
alüminyum: 0,0087
sülfat: 138,3
florür: 0,46
nitrat: <1,0
nitrit: <0,005
klorür: 25,77
fosfat: 1,87

Beypazarı Maden Suyu kaynağı neresi?

Beypazarı maden suyunun kaynağı Ankara Beypazarı‘ndadır. Koruma altındaki kaynaktan el değmeden yüksek teknoloji altında şişelenen maden suyu bir sağlık deposu olarak evlerimize ulaşıyor.

Beypazarı Maden Suyu Hakkında

Beypazarı maden suyu hakkında kullanıcıları genel olarak içiminin diğer maden sularından farklı ve daha lezzetli olduğunu söylüyorlar. %100 doğal mineralli maden suyu olduğu için ve içerdiği mineral oranının yüksek olması sebebiyle günde 2 adet içilmesi tavsiye edilmektedir.

Beypazarı maden suyu 2010 yılında AB Kalite ödülü‘nü almıştır.

Beypazarı Maden Suyu Fiyatı

Beypazarı Maden Suyu’nun fiyatı genel olarak marketlerde 0.80 ile 1.25 TL arasında değişmektedir. İndirim marketlerinden toplu alım yapıldığında en alt değerden satın alabilirsiniz.

kullananvar.com özel notu

Bilginin olabildiğince şeffaf ve objektif olmasına önem veriyoruz fakat değerlendirmelerimizde kişisel görüşlerimizi ayrı bir bölümde vermektende kaçınmıyoruz. 2020 haziran itibariyle beypazarı maden suyu favori içeceğimizdir ve bizden 10 üzerinden 10 puan almayı başarmıştır.

Umarım kalitelerinden ödün vermezler ve liste başı olmaya devam ederler.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x