Kullanıcı adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Kullanıcı adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

aldığıma , kullandığıma zerre pişmanlık duymadığım canım arabam. 2007 modelini yaklaşık 10 sene kullandım. şu anda da yine aynı durumda olsam gene aynı arabadan alırım. 2 sene önce üst segment bi araba almak için sattım kendisini ama hala daha ne zaman trafikte bir c4 görsem eski günler aklıma gelir duygulanırım.

  • 0
  • 0

2006 model (citroen c4 ı), otomatik 1.6 hdi versiyonuna 4 senedir sahip olduğum ve çok memnun kaldığım otomobildir.

otomobilin en büyük artısı olarak yakıt tüketiminin düşük olması ve en alt donanım paketinde dahi; park, yağmur ve far sensörleri, otomatik kararmalı iç ayna, hız sabitleyicisi ve otomatik klima gibi diğer birçok markada ekstra olarak sunulan bu özelliklerin bulunması sayılabilir. motoru ve şanzımanı ise sorunsuzdur. fiyatı ise sınıfındaki araçlara göre gayet makûl bir seviyededir.

bu aracın eksi yönlerini değerlendirilecek olursak eğer, en başa aracın satışta yaşadığı değer kaybını koyabiliriz. bir diğer sorun, aracın sıkışık ve dar olarak konumlandırılan, motor ve diğer bağlantılı parçaların yerleridir. en basit parçaların (hava ve yağ filtresi gibi) değişimini bile inanılmaz meşakkatli bir hale koymaktadır. diğer birçok araçta kısa bir sürede yapılabilen bu işlemler, bu araçta görece uzun sürmektedir. özellikle de hava filtresi değişimi epey bir yorucudur. bu yüzden servis masrafı diğer araçlara nazaran bir parça daha pahalı olmaktadır.

herşeye rağmen fiyat/performans olarak parasının karşılığını veren ve sürüşü keyifli bir araçtır.

  • 0
  • 0
(bkz)
gbkz
ybkz
spoiler
görsel
video
link
0 / 2500
yorum yazabilmek için tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt ya da giriş yapınız.
benzer ürünler
Hashimoto Thyroiditis Disease Learn All