Cleocin T

Cleocin T aktif maddesi klindamisin fosfat adlı bir maddedir. Yardımcı maddeler olarak propilen glikol, izopropil alkol ve saf su içerir.

Bu ilaç akne vulgaris ve iltihaplı sivilcelerin tedavisinde kullanılır. Akne lezyonlarının sayısını azaltmaya yardımcı olur. Bu krem bakterilerin büyümesini durdurarak çalışan bir antibiyotiktir.

Yaygın Yan Etkiler

Yanma hissi, kaşıntı, kuruluk, kızarıklık, yağlı cilt, cilt soyulması veya tedavi edilen cildin tahrişi bulunur. Bu tür yan etkiler hafif yan etkilerdir. Bu yan etkilerden birisi birkaç gün içinde iyileşmezse doktorunuza bildirin.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
toygunkara
toygunkara

aylardır kullanıyorum. sırt omuz bölgesindeki sivilcelerde gayet etkili fakat boyun ve yüz bölgesinde pek bi etkisini göremedim.

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x