Dermoskin Biotin Şampuan Kadın

Saç ve deri sağlığının ayrılmaz bir parçası ve bir büyüme faktörü olan BİOTİN içerir. Anti-oksidan çay polifenolleri ve at kuyruğu ekstresi (Horse Tail Extract)  katkısı ile saç folikülünü oksidatif hasara karşı koruyan ve folikül ömrünü uzatan teaflavin, tearubigin, kempferol, mirisetin, kafein, ve doğal silika içerir.

 

Sık kullanıma uygundur. Haricen kullanılır.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
3 2 Oylar
Ürünü Değerlendir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

savekonq
savekonq

bu ürünü [bkz]dermoskin medobyocomplex w[/bkz] ile birlikte verdiler. bir erkek olmama rağmen uzun zamandır kullanıyorum. bunun birde erkek için olan sürümü var o erkekler için daha yararlı ama ben hap ile birlikte verildiği için hangisi varsa onu kullanıyorum. [bkz]dermoskin biotin şampuan erkek[/bkz] bu ürün erkekler için daha yararlı. ikisinin temel farkı erkek tipi dökülmeyi engelleyen bir madde. iki ürünüde tavsiye ederim. duş esnasında saçlarınızda köpürtüp, 5 dakika bekleyip durulayın.

Dilay Çopur
Dilay Çopur

Nasıll anlatabilirim bilmiyorum ama bu ve medobiocomplex kadın versiyonu benim hayatımı kurtardı. ales’e hazırlandığım dönemde aniden gelecek kaygısıyla birlikte saçlarım dökülmeye başladı ve bu ikisini yaklaşık 6 ay kullanarak eski canlı saçlarıma tekrardan kavuştum şampuaanın tek kötü yanı saçları kazık gibi yapıyo saç kremi olmadan kullanmak zor ama olsun

Başa dön tuşu
3
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x