Dermoskin Biotin Şampuan Kadın

Saç ve deri sağlığının ayrılmaz bir parçası ve bir büyüme faktörü olan BİOTİN içerir. Anti-oksidan çay polifenolleri ve at kuyruğu ekstresi (Horse Tail Extract)  katkısı ile saç folikülünü oksidatif hasara karşı koruyan ve folikül ömrünü uzatan teaflavin, tearubigin, kempferol, mirisetin, kafein, ve doğal silika içerir.

 

Sık kullanıma uygundur. Haricen kullanılır.

Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
3 2 Oylar
Ürünü Değerlendir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Dilay Çopur
Dilay Çopur

Nasıll anlatabilirim bilmiyorum ama bu ve medobiocomplex kadın versiyonu benim hayatımı kurtardı. ales’e hazırlandığım dönemde aniden gelecek kaygısıyla birlikte saçlarım dökülmeye başladı ve bu ikisini yaklaşık 6 ay kullanarak eski canlı saçlarıma tekrardan kavuştum şampuaanın tek kötü yanı saçları kazık gibi yapıyo saç kremi olmadan kullanmak zor ama olsun

Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x