Dermoskin Medobyocomplex W

Saç dökülmesine karşı özel olarak formüle edilen bu ürün vitaminler,minareller,aminoasitler ve bitkisel ekstratlardan  oluşmaktadır. Ürünün bu formu Kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Kadın tipi saç dökülmesinde dışarıdan yapılan bakıma ek olarak içeriden destek verilmesine yardımcı olmaktadır. 

Dermoskin Medobyocomplex W Hakkında

Saç dökülmesi hemen hemen her insanın yaşayabileceği bir durumdur. Kadınlarda genellikle Telogen Effluvium türünden dökülme yaşanmaktadır. Aşırı stres, Yetersiz beslenme, Doğum, Tiroit hormon bozuklukları, Enfeksiyonlar, Cerrahi müdahale sonrası stres, Mevsim değişiklikleri ve özellikle demir, çinko eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Erkek tipi dökülme yaşanmadığı sürece bu dökülme doğru şekilde tedavi edilerek engellenebilmektedir. Deroskin Medobyocomplex K, bu şekilde olan dökülmelerin engellenmesinde destek tedavisi olarak kullanılmaktadır. Eğer sizde bu tip bir dökülme yaşıyorsanız bu ürünü kullanabilirsiniz.

Dermoskin Medobyocomplex W İçeriği

Dermoskin Medobyocomplex W, kadınlar için özel olarak formüle edilmiştir.

Biotin, B1,B5,B6,Folik Asit, L-Cystine ve L-Metiyonin, Zinc Oxide ve Horse Tail Extract.

Yukarıdaki bileşenlerin her birinin eksikliği saç dökülmesinin bir nedenidir. Ve bu bileşenlerin yerine konulması saç dökülmenizi önemli ölçüde durduracaktır. Düzenli kullanıldığında (yaklaşık 3-6 ay) etkisini hızlıca gösterecektir. Bu ürünün kadınlar için özel olarak üretilen formuyla Erkekler için üretilen formu birbirinden farklıdır. O yüzden sizin için hangi ürün uygunsa onu kullanmalısınız.

Ayrıca bu ürün kadınlarında yaşayabildiği erkek tipi dökülmede ne yazık ki çok etkili olamamaktadır. Erkek tipi saç dökülmesi genetiktir ve tamamıyla engellenmesi mümkün değildir. Kadınlarda daha hafif formda geçen bu dökülme için de geciktirici ve saç foliküllerinin daha kaliteli olması amacıyla bu ürünü kullanabilirsiniz.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

savekonq
savekonq

yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. içeriğinde b1,b5,b6 vitaminleri, biotin, folik asit, zinc oxide ve keratin maddelerini oluşturan l-cystine,l-methionine varmış. özellikle kadınlar için formüle edilmesine rağmen erkekler için üretilen [bkz]dermoskin medobyocomplex-m[/bkz] versiyonunu kullanmıyorum. çünkü içerisinde palmetto extract diye bir şey içeriyor. ve bu erkeklerde testesteronun baskılanmasını sağlıyormuş. saçların dökülmesini engeleyeceğiz diye o muazzam performansımın azalmasını hiç istemem.[ybkz]swh[/ybkz]

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x