Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
4.5 2 Oylar
Ürünü Değerlendir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
leventuste
leventuste

fibromiyalji hastası olduğum anlaşıldı. her yerimde ağrılar ile yaşamaya tam hazırlanıyordum ki, ağrılı geçeceğini düşündüğüm kabusumdan uyandıran hap. kişisel olarak, ne şişmanlattı, ne aptallaştırdı ne de hayattan fazla uyku ile kopardı.
fibromiyalji doktorum 30 mg ile başlattı. bu düzey bile ben de olumlu etkiler bıraktı.
malum bu ilaçların etkileri kişiye göre değişiyor ama iyi olacağınıza dair motivasyon da çok önemli. duxet’i sabah tok karnına alıyorum (10 gibi), gece uykumu bile rahatlattı. ağrılarımda ise büyük rahatlama verdi. kaslarımı gevşetti. teşekkürler duxet…:)

Yağmur
Yağmur

Duext 24 saat icinde ölüyorum sandığım bir ilaç fizik tedavi doktoru verdi 30 mg , akşam 6 gibi aldim 9 gibi aldim ayağım titremeye başladı terliyorum kalp çarpıktım arttı, huzursuzluk hali tüm vücuduma iğne batması, alnımda sebepsiz terleme , feci mide bulantısı kusamıyorsunuz, iştah hepten gitti bende çok kötü yan etki yaptı 24 saat sürdü corona oldum sandım gece hep bir ateş gibi titreme üşüme hali hoc uyuyamadım , bu tarz ilaçlara alışkın olmayanlar kesinlikle dikkat etmeli

Yağmur
Yağmur

Nasıl bir bünyeye sahipsiniz bilmiyorum ama ben 38 yasinda 65 kilo bir insan olamama rağmen 30 mg duxet beni mahvetti ölüyorum sandım,

Başa dön tuşu
4
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x