Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Skin Active Micellar Cleansing Water All-in-1 Cleanser & Makeup Remover, şaşırtıcı derecede güçlü ancak cilde karşı nazik olan bir yüz temizleyici ve makyaj temizleyicidir. Miseller tıpkı bir mıknatıs gibi kiri, yağı ve makyajı sert ovalamadan yakalar ve kaldırır. Durulama gerektirmeyen bu misel suyu, cildi temiz ve yağlı bir kalıntı bırakmadan bırakır.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Faydaları

  • Tüm cilt türleri için.
  • Makyajı temizler ve giderir.
  • Cildi tazeler.
  • Parabenler, koku, sülfatlar ve silikon olmadan formüle edilmiştir

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme İçindekiler

Su, Heksilen Glikol, Gliserin, Disodyum Kokamfodiasetat, Disodyum EDTA, Poloksamer 184, Poliaminopropil Biguanid.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
5 1 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
ysmnyldrm

normalde garnierin ürünlerini pek beğenmem. ama bu ürün bi harika. az kimyasal içermesi ve aynı zamanda tek yıkamada cildi tahriş etmeden makyajımı temizleyebiliyorum. biliyorsunuz ki makyajlı br şekilde uyumak cilde çok zararlı. ama günün yorgunluğuyla insanlar bazen üşenip makyajını temizlemiyor. ama bu ürün sayesinde çok kısa sürede ve tek seferde anında makyajınızı temizleyebilirsiniz.

Volga Mazak

tr’de modellik yapıyorıum ve en ağır makyajlarımı bile özellikle bununla çıkartılmasını istiyorum çünkü cildimi zorlamadan çıkartıyor gayet memnunum

Selda Arslan23

Bir kaç yıl bu ürünü kullandım. Bununla birlikte, son zamanlarda bu ürünün ABD dışındaki ülkelerde yasaklanan ve zararlı/toksik olan ve kanserle bağlantılı olan poliaminopropil Biguanid (PHMB) bileşenini içerdiğini öğrendim. O zamandan beri bu ürünü dışarı attım ve phmb içermediği için basit bir temizleyici su ile değiştirdim.

DamlaElbas

makyajım hemen çıkıyor. Bu ürünü gerçekten çok seviyorum

AdaaaNerede

Kelimenin tam anlamıyla gözlerimi deli gibi yaktı. hassas gözleriniz veya cildiniz yoksa, makyajı çıkarmak iyidir, ancak benim cildimi için korkunç bi tahriş yaptı :(((

Hande Alp

Bunu bazen bir temizleyiciye alternatif olarak kullanıyorum çünkü yüz yıkamamın cildimi yavaşça kurutduğunu düşünüyorum. Ellerime miktar koyacağım ve doğrudan yüzüme sürüyorum yavaş yavaş ovalıyorum ve köpürüyo. ben genel olarak beğendim.

Selin ama Çileli

Cildimi veya gözlerimi tahriş etmese de, maskaramı çıkarmada çok etkili görünmüyor. Ve asla su geçirmez maskara kullanmıyorm :(, bu yüzden çıkarılması o kadar da zor olmamalı mı? İyi bir makyaj temizleyici arayışım devam ediyor.

Zobu

Bu ürün makyajınızı çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Hızlı bir şekilde temizler ve cildinizi pürüzsüz tutar ve şimdiye kadar kullandığım tüm temizleme ürünlerinden daha iyidir!! Kesinlikle öneririm. ayrıca her yerde bulunabilen basit bi ürün

EsinKoz

akne eğilimli cildime uygulamaya güvenebileceğim tek makyaj çıkarıcı bu. Beni rahatsız etmiyor ve cildimi tahriş etmiyor. Tüm makyajımı çıkarır ve yüzümü tazelenmiş hissettirir!

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
9
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x