Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Skin Active Micellar Cleansing Water All-in-1 Cleanser & Makeup Remover, şaşırtıcı derecede güçlü ancak cilde karşı nazik olan bir yüz temizleyici ve makyaj temizleyicidir. Miseller tıpkı bir mıknatıs gibi kiri, yağı ve makyajı sert ovalamadan yakalar ve kaldırır. Durulama gerektirmeyen bu misel suyu, cildi temiz ve yağlı bir kalıntı bırakmadan bırakır.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Faydaları

  • Tüm cilt türleri için.
  • Makyajı temizler ve giderir.
  • Cildi tazeler.
  • Parabenler, koku, sülfatlar ve silikon olmadan formüle edilmiştir

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme İçindekiler

Su, Heksilen Glikol, Gliserin, Disodyum Kokamfodiasetat, Disodyum EDTA, Poloksamer 184, Poliaminopropil Biguanid.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Volga Mazak
Volga Mazak

tr’de modellik yapıyorıum ve en ağır makyajlarımı bile özellikle bununla çıkartılmasını istiyorum çünkü cildimi zorlamadan çıkartıyor gayet memnunum

Selda Arslan23
Selda Arslan23

Bir kaç yıl bu ürünü kullandım. Bununla birlikte, son zamanlarda bu ürünün ABD dışındaki ülkelerde yasaklanan ve zararlı/toksik olan ve kanserle bağlantılı olan poliaminopropil Biguanid (PHMB) bileşenini içerdiğini öğrendim. O zamandan beri bu ürünü dışarı attım ve phmb içermediği için basit bir temizleyici su ile değiştirdim.

DamlaElbas
DamlaElbas

makyajım hemen çıkıyor. Bu ürünü gerçekten çok seviyorum

AdaaaNerede
AdaaaNerede

Kelimenin tam anlamıyla gözlerimi deli gibi yaktı. hassas gözleriniz veya cildiniz yoksa, makyajı çıkarmak iyidir, ancak benim cildimi için korkunç bi tahriş yaptı :(((

Hande Alp
Hande Alp

Bunu bazen bir temizleyiciye alternatif olarak kullanıyorum çünkü yüz yıkamamın cildimi yavaşça kurutduğunu düşünüyorum. Ellerime miktar koyacağım ve doğrudan yüzüme sürüyorum yavaş yavaş ovalıyorum ve köpürüyo. ben genel olarak beğendim.

Selin ama Çileli
Selin ama Çileli

Cildimi veya gözlerimi tahriş etmese de, maskaramı çıkarmada çok etkili görünmüyor. Ve asla su geçirmez maskara kullanmıyorm :(, bu yüzden çıkarılması o kadar da zor olmamalı mı? İyi bir makyaj temizleyici arayışım devam ediyor.

Zobu
Zobu

Bu ürün makyajınızı çıkarmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Hızlı bir şekilde temizler ve cildinizi pürüzsüz tutar ve şimdiye kadar kullandığım tüm temizleme ürünlerinden daha iyidir!! Kesinlikle öneririm. ayrıca her yerde bulunabilen basit bi ürün

EsinKoz
EsinKoz

akne eğilimli cildime uygulamaya güvenebileceğim tek makyaj çıkarıcı bu. Beni rahatsız etmiyor ve cildimi tahriş etmiyor. Tüm makyajımı çıkarır ve yüzümü tazelenmiş hissettirir!

Başa dön tuşu
8
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x