Kinder Schoko Bons nedir? İçindekiler nelerdir? Kullananlar ve Fiyatı

Kinder Schoko Bons: ince Kinder çikolata kabuğuyla kaplı gevrek Fındıklı yumuşak kremsi bir kalp. Kinder Schocko-bons, tek tek paketlenmiş porsiyonlarda gelir. Her biri 5.8 gram / 33 kcal ağırlığındadır. Ayrı ayrı sarılmış her bir parça ile paylaşmak için eğlenceli ve mükemmel benzersiz bir lezzet deneyimi.

Kinder Schoko Bons İçindekiler


Süt ve Kakao Krema Dolgu Kısmı (%42,5): Şeker (Şeker pancarından), yağsız süt tozu, bitkisel yağ (palm), fındık (%5,8), sade yağ (sütten), bitter çikolata (şeker (şeker pancarından), kakao tozu, kakao yağı, emülgatör: soya lesitini, vanilin aroma verici. Sütlü Çikolata Kısmı (%50):Şeker(şeker pancarından),tam yağlı süt tozu,kakao yağı,kakao tozu,emülgatör:soya lesitini,aroma verici:Vanilin,parlatıcı(gam arabik (E414)),şellak (E094)),glikoz şurubu(mısır),emülgatör,soya lesitini,vanilin aroma verici

Alerjen Uyarısı
Süt,soya Fıstık, diğer kabuklu yemiş parçaları içerebilir.

Kinder Schoko Bons Fiyatı

Kinder Schoko Bons 11 mart 2021 tarihindeki araştırmalarımıza göre online satış kanallarında 25 TL ile 37 TL arasında satılmaktadır.

(Yukarıdaki bilgiler editörlerimizin araştırmaları sonucunda oluşturulmuştur. Bilgilerin güncel olup olmadığını kontrol ediniz.)

Son güncelleme : 11 mart 2021

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x