Listerine Advanced White

Etanol içeren özel formülü sayesinde 2 haftada daha beyaz dişler. Günde 2 defa sabah ve akşam dişlerinizi fırçaladıktan sonra 60 saniye boyunca çalkalayıp tükürünüz. Yutmayınız. Florür içerir.

Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
3.3 3 Oylar
Ürünü Değerlendir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
MERVE SETENAY PAKÖZ
MERVE SETENAY PAKÖZ

Yani bilemiyorum ben bu ürünü yaklaşık 3 hafta kullandım ve pek işe yaradığını söyleyemem dişlerimin daha beyaz olduğunu söyleyemem hatta bu tarz ürünlerin mekanik bir fırçalama yapmadan beyazlatmasını beklemek biraz hayal sanki :)

Esin Başsan
Esin Başsan

Bu tadı seviyorum, ancak düzenli olarak kullanırsanız bundan bıkabilirsiniz. Alkol içerir, bu yüzden ağzınızı kurutur, ancak daha beyaz dişler için kullandım. Diş tellerim var ve bu kesinlikle sadece 2 gün içinde dişlerimi beyazlattı. Bir dakika ağzımda bırakıyorum ve sonra dişlerimi fırçalıyorum. Sonuçları seviyorum ama içindeki alkolden hoşlanmıyorum. Bu yüzden daha sonra florür bazlı gargara ve florür jeli kullanıyorum. Kesinlikle tekrar alacağım!

Gökay şener
Gökay şener

Benim dişlerimde çok garip bi lekelenme yaptı bu şey :( netten araştırdığımda düzenli fırçalama ile bu lekelenmelerin kaybolacağı yazıyo ama ne kadar doğru bilmiyorum beyazlatma konusuna gelincede bence dişlere parlaklık verdiği doğru ama beyazlattığını düşünmüyorum :( manuel olarak fırçalamanın yanında diş ipinden sonra belki destek için kullanılabilecek bir ürün listerine markası bu konuda uzman bi marka bu yüzden güveniyorum

Muhammer53
Muhammer53

Hem alkol içeriyor hem florür içeriyor e diş macunlarıda florür içeriyor sularımız florürlü bu kadar fazla florür tüketmemize rağmen dişlerimiz neden beyaz ve sorunsuz olmuyor?? Demek ki işin sırrı florür değil :) ya daha büyük bir oyun oynanıyor ya da gerçekten bu maddenin alternatifi yok sonuç ne olursa olsun diş beyazlatıcı olduğunu iddia eden bu diş suyu dişleri beyazlatmıyor

Başa dön tuşu
4
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x