Maybelline Lash Sensational Maskara

Lash Sensational® Yıkanabilir maskara, on kat kıllı özel fan fırçası sayesinde sansasyonel bir tam fan etkisi için kirpik katmanlarını açar. Bu kült favori maskara, asla ağırlık hissetmeyen esnek, ayrı kirpikler sunar. Kirpikleri daha yumuşak bir his için şekillendirmek için Kuşburnu Yağı ile aşılanmıştır.

Faydaları

Tam bir fan etkisi için Lash Sensational! Kirpikler esnek, ayrı ve tamamen havalandırılır. Artık yumuşatıcı Kuşburnu Yağı ve mineral pigmentler ile aşılanan bu kültün en sevilen maskara, asla ağırlık hissetmeyen kalın kirpikler sunar. Maybelline’in on kat kılı içeren özel yelpaze maskara fırçası, topaklanma olmadan uzunluk ve hacim görünümü ekleyerek kirpik katmanlarını ortaya çıkarır. Taze sıvı formül, havalandırılan hacim için kökten uca kirpikleri yakalar. Şimdi yıkanabilir yeni bir gölgede mevcut: Midnight Black. Göz doktoru test edildi. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
4 1 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Aysekesk

uygun fiyatlı rimeller arasında en iyisi diyebilirim akma bulaşma dökülme vs. yapmıyor hacim ve uzunluk ihtiyacını çok iyi karşılıyor .

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x