Mixovul

Mixovul Ne İçin Kullanılır?

Mixovul, vajinal bölgede mantar, bakteri ve protozalara karşı etkili bir ilaçtır. Etkisini bölgesel olarak vajina içerisinde gösterir.  Mixovul, vajinal bölgede kaşıntı, kızarıklık, şişme, yanma, beyazımsı gri ya da kirli sarı renklerde yoğun kıvamlı akıntı ile seyreden vajinit (vajina iltihabı) tedavisinde kullanılmaktadır.

Mixovul Nasıl Kullanılır?

  1. Sırtüstü yatar pozisyonda bacaklarınızı hafifçe yukarı doğru çekiniz.  Ovül olarak hazırlanan ilacınızı paketin içindeki parmaklık yardımı ile vajinanızın iyice derinine yerleştiriniz. Ve yaklaşık yarım saat ayağa kalkmayınız. Ovülün uygulanması için en uygun zaman gece yatmadan hemen öncedir. Bu sayede ovül bütün gece vajinanın içerisinde kalacaktır.
  2. Tedavi süresi: günde 1 defa gece yatmadan önce 1 ovül 7 gün süreyle vajinaya uygulanır. 

Mixovul Olası Yan Etkileri

  • Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuza başvurunuz.
  • Uygulama bölgesinde kaşıntı, yanma, şişlik, ağrı gibi hafif yan etkiler görülebilir.
Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
murat
murat

cansua denen ****** isimle tüm ürünlere ****** ****** uydurduğunuz yorumlarla, savunma mekanızmanızı çalıştırıp farklı yorumlar almayı planlıyorsunuz ya ?? hah orada ****** ******* tersten gösterecek hatayı yapmışsınızdır. insanların ticari hayatını böyle iftiralarla kendi fake ***** ***** planlarınızla karalayamazsınız! kendinize gelin yada işinizi adam gibi yapın. yada hiçbirini yapma bedelini ödemeye geri sayımını saymaya devam et!

Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x