Olimp Cla L’Karnitin

  •  Karnitin, protein ve glikojen metabolizmasının yanı sıra enerji salınımı metabolizmasına katkı sağlayan B6 vitamini ilavelidir. Karnitinler serbest yağ asitlerinin mitokondriye transferinin artmasına yardımcı olurlar.
  • L-Karnitin, yağ ayrışmasının son aşamasının önemli bir unsurudur. Serbest yağ asitlerini, içinde biriken enerjinin serbest bırakıldığı son oksidasyon (mitokondri) yerine taşır ve vücudun egzersiz kapasitesini önemli ölçüde artmasına destek olur.
  • Serbest yağ asitlerinin etkili oksidasyonu, bunların trigliseritler şeklinde depolanmamalarını, yani yağ doku hacmini arttırmayacaklarını garanti eder.
  • Olimp karnitin formülünde ilave olarak, metabolik dönüşüm işlemlerinde yer alan bir dizi enzimde bulunan B6 vitamini, karbonhidratların (kas glikojeni üretimi ve ayrışması) ve yağların metabolizmasına doğrudan katılır ve enerji üretimini daha da yoğunlaştırır. B6 vitamini hemoglobin üretimi için çok önemlidir ve antikor üretimine katılarak vücudun bağışıklığının gelişimine yardımcı olur. 
Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
selinarslann

yeşil çay ve l-carnitin içermesi başlı başına yeterken bir de cla içermesi.. daha ne diyebilirim ki tam bir kilo verme canavarı. bunu kullanıp düzenli spor yaparsanız sizde benim gibi kilo verebilirsiniz hahahaha :)

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x