Passport Scotch

Passport Scotch, özellikle Avrupa ve bazı Güney Amerika ülkelerinde süpermarket likör mağaza raflarında tanıdık bir manzaradır. Pernod Ricard’dan ucuz bir harmanlanmış scotch olmak, bunu bir tür alt Chivas Regal olarak düşündürür. Karışım ve marka 1960’lara kadar uzanıyor. Passport, eklenen karamel renginden gelen camda altın-kehribar rengine sahiptir. Ucuz bir kitle pazarı karışımı olarak, Pasaport %40 abv’de şişelenir.


FİYATI


Passport genellikle 70 litrelik bir şişe için sadece 10 euro karşılığında kullanılabilir. Bu fiyata, viski karıştırma, Demleme ve pişirme için iyi bir satın almadır. Bununla birlikte, İngiltere’de bu fiyatın 20 euro olduğu bilinmektedir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x