Playstation 5

PlayStation 5 (PS5), Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen bir ev video oyun konsoludur. 2019’da PlayStation 4’ün halefi olarak ilan edilen PS5, 12 Kasım 2020’de Avustralya, Japonya, Yeni Zelanda, Kuzey Amerika, Singapur, Güney Kore ve 19 Kasım 2020’de dünyanın geri kalanında piyasaya sürüldü.

Platform iki versiyonda piyasaya sürüldü: Ultra HD Blu-ray uyumlu bir optik sürücüye sahip temel bir model ve bu sürücüden yoksun bir dijital baskı, dijital indirme oyunları satın almayı tercih edenler için daha ucuz bir model olarak hizmet ediyor.

PlayStation 5’in ana özellikleri arasında, depolama performansında önemli iyileştirmeler sağlamak için yüksek hızlı veri akışı için özelleştirilmiş bir katı hal sürücüsü, saniyede 120 kareye kadar 4K çözünürlükte görüntüleme yapabilen bir AMD GPU, gerçekçi aydınlatma için donanım hızlandırmalı ışın izleme bulunur. ve yansımalar, 3B ses efektlerine izin veren Tempest Engine ve çoğu PlayStation 4 ve PlayStation VR oyunu ile geriye dönük uyumluluk.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
erkanoraz
erkanoraz

bende var oyunlar çok pahalı güncel oyunlar 2-3 ayda bi indirim geliyor ozaman sağlam indirimler oluyor anca okadar zamanında 1500 e 2 tane ps4 kolu 1tb yanında gta5 i almıştım

şöyle bi sistem de var psn kardeşliği arkadaşının oyunlarını sen de oynayabiliyorsun ama sadece marketten alınan oyunları cd şer olmuyor free güzel 1-2 tane oyun var ben cd 2. el alıyorum çok daha ucuza geliyor zamanın varsa bence al ha cidden çok sarıyor ortamı farklı kulaklığı takıyorsun arkadaşlarınla sesli konuşuyorsun çok güzel arkadaş ortamı var.

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x