Kullanıcı adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Kullanıcı adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
ads area
ads area
porsche 911 sport classic
devamını oku.. İndirimli Satın Al

on günlerde durduk yere aklıma giren ve çıkmak bilmeyen, harika bir 911 örneği.

997 carrera s modelinin üzerinde harika detaylar işlenerek sadece 250 adet üretilmiş bir model. sahip olduğu atmosferik boxer motor ve manuel şanzımanı ile isminin hakkını sonuna kadar hak ediyor. diğer detaylara gelirsek widebody olarak tanımlanan daha geniş bir gövde kiti, arka tarafta buna eşlik eden ikonikleşmiş ducktail spoiler, aynı şekilde ikonik tasarımlarıyla fuchs klasik jantlar, ufak ama harika bir detay olarak ise çift bombeli bir tavan ile dış tasarımda klasikliği tamamlamışlar. tabi unutmadan kaputtan başlayıp ducktail sonuna kadar devam eden çift şeritleri de ekleyelim. tüm bu detayların yanında bir de ön bagaj kısmına bir benzin deposu eklenseydi tadından yenmezdi diye düşünmeden edemiyorum. (bkz: porsche speedster)

porsche bu klasik sporcu canavarı durdurmak için ise karbon seramik frenleri tercih etmiş. gerçekten bu performansı makineye daha da zevk katmış olsa gerek bu seramik frenler. bu özellikler gibi birkaç şahsına münhasır özellik daha barındırıyor porsche sport classic.

sadece hayalleri süsleyebilecek bu araç satışa çıkmadan tükenmişti üretildiği 2010 yılında. geçtiğimiz yıllarda ise bildiğim kadarıyla birkaç tane satışa çıkmış ve yaklaşık yarım milyon dolarlık fiyatlarla satılmıştı. hem bugünün hem de geleceğin klasiği olan bu araç bir çok koleksiyonu güzelliği ile süslüyor.

  • 0
  • 0
(bkz)
gbkz
ybkz
spoiler
görsel
video
link
0 / 2500
yorum yazabilmek için tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt ya da giriş yapınız.
benzer ürünler