porsche 911 sport classic

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
murat-oner

on günlerde durduk yere aklıma giren ve çıkmak bilmeyen, harika bir 911 örneği.

997 carrera s modelinin üzerinde harika detaylar işlenerek sadece 250 adet üretilmiş bir model. sahip olduğu atmosferik boxer motor ve manuel şanzımanı ile isminin hakkını sonuna kadar hak ediyor. diğer detaylara gelirsek widebody olarak tanımlanan daha geniş bir gövde kiti, arka tarafta buna eşlik eden ikonikleşmiş ducktail spoiler, aynı şekilde ikonik tasarımlarıyla fuchs klasik jantlar, ufak ama harika bir detay olarak ise çift bombeli bir tavan ile dış tasarımda klasikliği tamamlamışlar. tabi unutmadan kaputtan başlayıp ducktail sonuna kadar devam eden çift şeritleri de ekleyelim. tüm bu detayların yanında bir de ön bagaj kısmına bir benzin deposu eklenseydi tadından yenmezdi diye düşünmeden edemiyorum. (bkz: porsche speedster)

porsche bu klasik sporcu canavarı durdurmak için ise karbon seramik frenleri tercih etmiş. gerçekten bu performansı makineye daha da zevk katmış olsa gerek bu seramik frenler. bu özellikler gibi birkaç şahsına münhasır özellik daha barındırıyor porsche sport classic.

sadece hayalleri süsleyebilecek bu araç satışa çıkmadan tükenmişti üretildiği 2010 yılında. geçtiğimiz yıllarda ise bildiğim kadarıyla birkaç tane satışa çıkmış ve yaklaşık yarım milyon dolarlık fiyatlarla satılmıştı. hem bugünün hem de geleceğin klasiği olan bu araç bir çok koleksiyonu güzelliği ile süslüyor.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x