Kullanıcı adı gereklidir!

Gizle Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Kullanıcı adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Gizle Parola gereklidir!

5 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

yükleniyor…

rus merhemi
rus merhemi

Rus Merhemi olarak bilinen ürün istenmeyen tüy azaltıcı olarak piyasaya sunulmuştur. internetten araştırıldığında kullanıcıların Orijinal ürün bulmakta zorlandığı, satılan ürünlerin genel olarak sahte olduğu belirtilmiştir. Ürün bileşenleri hakkında resmi bir bilgi bulamadığımız ve herhangi bir ruhsat ya da bakanlık onay belgesine erişimimiz olmadığı için ürünün güvenilirliğinin şüpheli olduğunu belirtmek isteriz.

İçeriği : Ceviz Sütü & Ceviz & Deiyonize Su

İnternette genel olarak Rus Merhemi kullananlar memnun kalmadıklarını ve aldatıldıklarını belirtiyorlar. yine de ürünü alıp test edebilirsiniz.

Kullanımı : Rus Merhemi Tüy Azaltıcıyı tüy veya kıl istenmeyen bölgeye sürün ve yedirin. Sonrasında isterseniz o şekilde bırakabilir veya nemli bir bez ile silebilirsiniz. Günde 1 veya 2 Günde 1 Kullanılır.

kullananvar.com özel notu : Ürünün güvenirliliği şüpheli olduğu için ve alerjik reaksiyona sebep verebileceği için kullanmadan önce mutlaka ufak bir alanda test edin.

İndirimli Satın Al

annemin saçma sapan reklamlardan görüp aldığı bana kalırsa hiç bir işe yaramayan bomboş bir ürün. bunu alacağınıza gerçekten kanıtlanmış bir ürün alsanız daha iyi olmaz mı hanımlar 🙂

  • 0
  • 0

İnternette popüler olmuş bir ürün daha 😀 aldım hiç memnun kalmadım. tüy dökme konusunda işe yaramıyor kesinlikle dolandırıcılardan uzak durun. internette fake olarak yazılmış yorumlara kanmayın bunların hepsi satıcıların kendi oyunları

  • 0
  • 0
(bkz)
gbkz
ybkz
spoiler
görsel
video
link
0 / 2500
entry girebilmek için kayıt ya da giriş yapınız.
Reklam Alanı