Rus Merhemi

Rus Merhemi olarak bilinen ürün istenmeyen tüy azaltıcı olarak piyasaya sunulmuştur. internetten araştırıldığında kullanıcıların Orijinal ürün bulmakta zorlandığı, satılan ürünlerin genel olarak sahte olduğu belirtilmiştir. Ürün bileşenleri hakkında resmi bir bilgi bulamadığımız ve herhangi bir ruhsat ya da bakanlık onay belgesine erişimimiz olmadığı için ürünün güvenilirliğinin şüpheli olduğunu belirtmek isteriz.

İçeriği : Ceviz Sütü & Ceviz & Deiyonize Su

İnternette genel olarak Rus Merhemi kullananlar memnun kalmadıklarını ve aldatıldıklarını belirtiyorlar. yine de ürünü alıp test edebilirsiniz.

Kullanımı : Rus Merhemi Tüy Azaltıcıyı tüy veya kıl istenmeyen bölgeye sürün ve yedirin. Sonrasında isterseniz o şekilde bırakabilir veya nemli bir bez ile silebilirsiniz. Günde 1 veya 2 Günde 1 Kullanılır.

kullananvar.com özel notu : Ürünün güvenirliliği şüpheli olduğu için ve alerjik reaksiyona sebep verebileceği için kullanmadan önce mutlaka ufak bir alanda test edin.

Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
4 1 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x