Rus Merhemi

Rus Merhemi olarak bilinen ürün istenmeyen tüy azaltıcı olarak piyasaya sunulmuştur. internetten araştırıldığında kullanıcıların Orijinal ürün bulmakta zorlandığı, satılan ürünlerin genel olarak sahte olduğu belirtilmiştir. Ürün bileşenleri hakkında resmi bir bilgi bulamadığımız ve herhangi bir ruhsat ya da bakanlık onay belgesine erişimimiz olmadığı için ürünün güvenilirliğinin şüpheli olduğunu belirtmek isteriz.

İçeriği : Ceviz Sütü & Ceviz & Deiyonize Su

İnternette genel olarak Rus Merhemi kullananlar memnun kalmadıklarını ve aldatıldıklarını belirtiyorlar. yine de ürünü alıp test edebilirsiniz.

Kullanımı : Rus Merhemi Tüy Azaltıcıyı tüy veya kıl istenmeyen bölgeye sürün ve yedirin. Sonrasında isterseniz o şekilde bırakabilir veya nemli bir bez ile silebilirsiniz. Günde 1 veya 2 Günde 1 Kullanılır.

kullananvar.com özel notu : Ürünün güvenirliliği şüpheli olduğu için ve alerjik reaksiyona sebep verebileceği için kullanmadan önce mutlaka ufak bir alanda test edin.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
selinarslann

annemin saçma sapan reklamlardan görüp aldığı bana kalırsa hiç bir işe yaramayan bomboş bir ürün. bunu alacağınıza gerçekten kanıtlanmış bir ürün alsanız daha iyi olmaz mı hanımlar :)

toygunkara

İnternette popüler olmuş bir ürün daha :D aldım hiç memnun kalmadım. tüy dökme konusunda işe yaramıyor kesinlikle dolandırıcılardan uzak durun. internette fake olarak yazılmış yorumlara kanmayın bunların hepsi satıcıların kendi oyunları

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x