Signal White Now

Signal White Now, mavi kovarin içeren özel formülü sayesinde tek fırçalamada anında beyaz dişler vaad etmektedir. Florür içeren bir diş macunudur. Düzenli kullanımda lekelerin önüne geçebilir.  Anında beyazlık etkisi geçicidir.

Signal White Now serisi, White Now Original, White Now Gold, White Now Ice Cool olmak üzere 3 farklı diş macunundan oluşmaktadır.

Signal White Now hakkında

Florür içeren bir diş macunundan çok daha fazlasını vaad eden signal white now düzenli kullanıldığında lekeleri günden güne yok eder.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
nurseliaygun

diğer muadili olan [bkz]colgate optik white expert white diş macunu[/bkz] ile kıyaslanırsa ikisinide kullanan biri olarak bu üründen pek memnun kalmadım. öncelikle paketinde ısrarla belirtildiği gibi fırçalamadan sonraki beyazlık hissi geçici. bunun sebebide bir göz yanılması diş macununun o mavi rengi sayesinde göz kandırılıyor ve beyazlık zannediliyor. ayrıca bu diş macunu lavabonun beyaz kısımlarına sakın ha düşürmeyin hanımlar beyler. normal su kuvveti asla çıkartamaz. ona tazyikli su lazım. hatta kıyafetlerine falan değdiren olur aman aman..

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x