Smirnoff Ice

Keskin tadı ve kabarcıklı bitişiyle Smirnoff Ice Original, doğal bir limon-misket limonu aromasına sahiptir. Hafif karbonatlı Smirnoff Ice, ferahlatıcı köpürmenin yanı sıra lezzetli bir narenciye ısırığına sahiptir. Soğutulmuş ve sorumlu bir şekilde içmeniz tavsiye olunur. Smirnoff Ice’ın 16 çeşiti vardır. Her porsiyon 221 kaloridir.

Smirnoff Ice Original % 4,5 ABV’ye (alkol oranı) sahiptir. Smirnoff Ice bildiğiniz ve sevdiğiniz Smirnoff markası tarafından yapılırken, içecek votka ile yapılmaz. Smirnoff Ice, maltlı geleneksel biralar gibi yapılır. Ülkedeki en popüler malt içeceklerinden biri olan Smirnoff Ice, 1999’dan beri buluşmaların ve partilerin temelini oluşturuyor.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x