Kullanıcı adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Kullanıcı adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat

taksitle ev alma fırsatı

Ev satın almak isteyen insanlar, kimi zaman sahip oldukları bütçeyle bir miktar peşinat ödeme imkanına sahip olurken kimi zaman ise peşinatsız taksitle ev kampanyası gibi fırsatları değerlendirebiliyor. Türkiye’de gayrimenkul yatırım sektörü ve inşaat sektörü her gün daha fazla gelişen bir yapı sergileyerek, ev satın almak isteyen insanlar için de avantajlı bir durum oluşturuyor. Geçtiğimiz dönemlerde, sadece büyük yatırım projelerini ve lüks konutları inşa ederek belirli bir kesime hitap eden inşaat firmaları, günümüzde alt gelir ve orta gelir sınıfında bulunan vatandaşlar içinde yapı projeleri inşa ediyor. Bu sayede bahsedilen gelir grubundaki vatandaşlar ev sahibi olma avantajını yakalıyor.

Hemen alttaki görsele tıkla, arabanı al.


Ev sahibi olabilmek için ödeme noktasında bazı farklı durumlar görülüyor. Öncelikle sahip olduğu bütçe ile direkt olarak yatırım yapmak isteyen insanlar, peşinat ya da taksit ödemeden direkt ödeme ile ev sahibi olabiliyor. İkinci yöntemde ise insanlar, belirli bir miktara sahip oldukları için peşinat ödeyerek geri kalan ödeme miktarını taksitlerle ödeyebiliyor. Son yöntemde ise hiçbir bütçeye sahip olmayan insanlar, kredi ya da borç gibi imkanlar kullanarak ya da vadeli ödeme planı sayesinde peşinatsız taksitle ev kampanyası fırsatlarını değerlendirebiliyor.

Hemen alttaki görsele tıkla, arabanı al.
Bu üç sistematik içerisinde, peşinatsız taksitle ev kampanyası fırsatlarını değerlendiren insanlar, özellikle peşinat talep etmeyen yapı projelerini değerlendiriyor. Çünkü herhangi bir bütçeye sahip olmadıkları için sadece kredi çekme veya borçlanma imkanı kullanarak ev sahibi olmak isteyen insanlar, peşinat ödemeden taksitle ev alma fırsatlarını değerlendiriyor. Örneğin, İstanbul gibi büyük bir şehirde 300 bin TL fiyata sahip olan dairede, yüzde 10 peşinat ödenerek evin taksitlerle satın alınması için 30 bin TL peşinat ödemesi gerekiyor. Ev için geri kalan 270 bin miktarın, 10 yıl vade ile ödenmesi içinde yıllık 27 bin miktarın, aylık 2 bin 250 TL olarak ödenmesi gerekiyor.

Hemen alttaki görsele tıkla, arabanı al.2018 ve 2019 yılları için peşinatsız taksitle ev kampanyası fırsatları

2018 yılı içerisinde peşinatsız taksitle ev kampanyası fırsatları sunan inşaat firmaları, özellikle belirli kentleri ve ilçeleri tercih ederek, gelir durumuna göre ev sahibi olmak için peşinat ödeyemeyecek durumda olan insanları hedefliyor. Vatandaşlar, bu projelerin gerçekleştirildiği ilçeleri ve mahalleleri takip ederek, ev sahibi olma avantajını yakalıyor. Peşinat ödemeden ev satın alabilmek için öncelikle kampanyaların iyi takip edilmesi gerekiyor. 2018 yılı içerisinde geliştirilecek olan kampanyalara katılma şansı bulunmayan ve bütçe hazırlığı yapmamış olan kişiler, 2019 yılı içerisinde yapılacak taksitle ev kampanyası fırsatlarını değerlendirebiliyor. Çünkü inşaat firmaları, 2019 yılı için gerçekleştireceği projeler noktasında ödeme planlarını ve yapı planlarını şimdiden hazırlıyor.

Hemen alttaki görsele tıkla, arabanı al.Peşinatsız taksitle ev kampanyası ödeme şartları

Sadece aylık ödemeler sayesinde peşinatsız taksitle ev kampanyası fırsatı sunan inşaat şirketleri, peşinat ödemesi almadıkları ve ara ödeme talep etmedikleri için aylık ödemeleri biraz daha yüksek miktarlarda tutabiliyorlar. Zaten ana mantık olarak düşünüldüğünde, peşinat talep edilmemesi; taksitlerin peşinat miktarının parçaları ile birlikte ek olarak alınması sistemini oluşturuyor. Günümüzde birçok inşaat ve yapı firması, oluşturdukları sistemler sayesinde peşinat ödemeden, aylık ödemelerle ve 10 yıl vade gibi fırsatlarla peşinatsız ev satın alma imkanı sunuyor. Fakat bu noktada, vade boyunca uzun bir ödeme planı ile aksama yaşanmadan yüksek miktarların ödenmesi gerekebiliyor. Bu nedenle, peşinatsız ev kampanyalarına katıldığınızda size sunulan sözleşmeyi iyi bir şekilde incelemeniz ve daha sonrasında ödeme planını gözden geçirmeniz gerekiyor. Uzun vadeli bir taksitli kampanyaya girmeden önce gelir planınızı ve ödeme gücünüzü iyi hesaplamanız gerekiyor.

son ürünler
Benzer Ürün
Awe Cemre Üzüm Çekirdeği Kremi ürün bilgisi
Benzer Ürün
Schüssler Tuzları ürün bilgisi
Benzer Ürün
Forteen Vitamin ürün bilgisi
Benzer Ürün
Flexstyle Bacak Şekillendirici ürün bilgisi
Benzer Ürün
Huncalife Aynısefa Kremi ürün bilgisi