Tuborg Gold

1895 yılında Danimarka’da başlatılan Tuborg Gold, başlangıçta ihracat için üretildi, ancak Danimarka’da büyük bir başarı olduğunu kanıtladı. Tuborg Gold gerçek bir hanımefendi; zarafet, haysiyet ve hoş bir tatlılık seviyesini gizleyen sağduyulu bir görünüme sahiptir. Danimarkalı takma adı “Altın Bayan”, 1950’lerin sonlarındaki reklamlardan kaynaklanıyor ve burada model ve aktris Anette Strøyberg birayla ilişkili bir yüzdü. O zamandan beri, Altın Tuborg’a her zaman güzel kadınlar eşlik etti.

Tuborg Gold, saf lager maltı üzerinde demlenir ve rezene notaları ile davetkar bir meyve ve tahıl aromasına sahiptir. Kuru bir zenginlik, belirli bir canlılık ve ince bir şerbetçiotu karakteri arasında mükemmel bir dengeye sahip zarif bir biradır. Alkol oranı %5,8 dir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
nurseliaygun
nurseliaygun

önceleri efes tombul, efes malt içerken ‘adam gibi bira’ reklamıyla -belki gereksiz- iyice soğuduğum ama sonra üniversitedeki çok yakın bir arkadaşımın sürekli içmesi dolayısıyla benim de bir tadına baktığım ve ardından bir türlü vazgeçemediğim bira. hatta o kadar ki kedinin benim hakkıma düşen isim kısmısını onuruna verdiğim bira. hatta o kadar ki sahip olduğum tek ‘reklam yapan tshirt’, kendisinin reklamını yapmaktadır.

bir sürü ortamda bir sürü bira içtim. almanya, belçika, çek cumhuriyeti (çekya mı oldu o son?), ingiltere, irlanda gibi ülkelerde içtim. polonya birası içtim. hindistan ve çin içtim. amerika, kanada falan saymıyorum. ben de isterdim bira bakkalına gidip 1 lira altına birbirinden nefis 20 bira alıp felekten geceler çalmayı lakin eldeki bira buysa, buna da şükür.

güzel biradır.

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x