Volkswagen Tiguan

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
erkanoraz
erkanoraz

malumunuz ismi tiger ve iguananın blendingi sonucu oluşmuştur. kendisi tam da ismiyle müsemma kaplan gibi güçlü, suv olmasına rağmen yol tutuşunda iguana misali başarılıdır.
1 seneyi aşkın bir süredir kullanıyorum. sadece 1 sene içinde fiyatını tam ikiye katlamasıyla bir kere daha ne denli doğru bir tercih yaptığımı anladım. gerçi bu durum ülke ekonomisinin berbat gidişatıyla da alakalı ama olsun..
“ufacık tefecik içi dolu turşucuk” olarak nitelendirdiğim ilk aracım honda jazzdan sonra başka markaya binmem derken bana tükürdüğümü yalatmıştır. cam tavanın boydan boya olup açılabilmesi beni benden almıştır. hayalet göstergesi son derece başarılıdır. bagaj hacmi oldukça geniştir. ön sağ koltuk dahil bütün koltukları yatırabilme özelliği favorilerimdendir. belki her an bir surf tahtası taşıma durumumuz yok ama ikea vb. mağaza alışverişlerinin aranılan aracı olmuştur bizim için.
son olarak günümüz itibariyle (akaryakıt fiyatı 6,82 tl/lt) 1 kilometrede 75 kuruş yakmaktadır. bu durum trafik durumuna göre değişmekle beraber trafiğin daha rahat olduğu günlerde bu rakamın 50-55e kadar düştüğünü gördüm. kısaca bir suv için ekonomiktir.
ben tavsiye ederim. herkesin, seçimleri ne olursa olsun, araçlarını kazasız belasız kullanmasını temenni ederim.

kuzey
kuzey

kullanımı inanılmaz hafif arava o cüssesine ağırlığına rağmen çok kolay bir sürüşü var, yalıtım sürüş konforu gayet güzel. yakıt tüketimi sınıfına ve ağırlığına göre iyi. arka alan çok geniş bagaj çok iyi.

Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x