Volvo s60

0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
sansar
1 yıl önce

dizel d2 modeline sahip olduğum araba,
yol tutuşu, sürüş keyfi, güvenlik vs zaten bahsedilmiş ben eksilerine değineyim.
parçaları ve bakımı pahalı,
bagajı küçük evet (4 kişilik aileyiz yetiyor,çocuklar büyüyünce ne olur bilemem)
sunroof açık olunca camdan rüzgar sesi geliyor.

kuzey
1 yıl önce

bana göre çok ama çok güzel olan araba. araba özelliklerinden bir er kişi kadar anlamam ama arabanın dizaynı çok güzel geliyor bana. geri kalanları için işin ustalarından gelecek yorumlara bakmak lazım.

leventuste
1 yıl önce

herseyi ortalama sadece güvenliği ve güvenirliği yüksek olan otomobil ruhundan uzak, hatta ölüm oranı düşük olduğu icin ruhlar ile alakası olmayan tipik kuzey arabasıdır.

konsolosluk çalışanlarına ek olarak, 0.km volvo tercih eden profilin ortalama kültür ve eğitim düzeyi bariz olarak diğer araba markasına sahip profilin ortalama seviyesini 3’e katladığı için, genelde bakımlı olur bu araçlar. zaten bakımsız olanıda çok bariz sırıtır diğer araçlardan.

“doktor’dan” , “mühendisten” , “bayandan”, “avukattan” gibi sıfatlara sahip ikinci el ilanları bir kaç uzun donem volvo sahibi olan insanlar koymaz, eğer koyuluyorsa alınmamalıdır.
zaten belli bir görgüye sahip olanlar ilk sahibi olduğu için bir daha sıfatlarını vurgulamaya gerek yoktur. malın kendisi konuşur.

Fethiye aydıner
2 ay önce

heyy yavrum heeyy 2018 liste fiyatıyla 2020 liste fiyatı arasında bir araba fark var zaten 2.el fiyatları uçmuş gitmiş benim arabaya bile neler teklif ediliyor görseniz bu ülkenin haline acırdınız

Başa dön tuşu