Wellozone Collagen Şampuan

  • Ozon yağının, Kollajen ağırlıklı, bitkisel aktiflerin, aminoasitlerin ve B vitaminlerini doğal kombinasyonu olan bir şampuandır.
  • Kollajen; cildin yaşlanmasını durduran, kırışıklıkları gideren, saç ve tırnakları güçlendiren doğal bir amino asittir.
  • Kollajen insan vücudunda cilt, saç, tırnak ve eklem kıkırdak dokusu proteinlerinin % 80′ ini oluşturan ve yüksek miktarda amino asit içeren bir protein maddesidir.
  • Saçları dökülmeye başlayanlarda öncelikle kollajen eksikliği düşünülmelidir.
  • Kollajen proteini tırnaklarınızın, saçlarınızın ve dişlerinizin yapı taşıdır. Beslenmeye kollajen eklenmesi, tırnaklarınızı güçlü ve saç köklerinizin kuvvetlenmesini sağlar. Saçlı derinin beslenmesini, sağlamlaşmasını, endirek olarak da saçların daha iyi beslenmesini güçlenmesini ve daha parlak görünmesini temin eder. Yeni damar oluşumunu tetikler.
  • Kollajen saç yapısı için gerekli olan keratinin yapımına katkı sağlar.

Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
4 1 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x