Winston Blue

Marka, adını ABD, Kuzey Carolina’daki Winston-Salem şehrinin onuruna aldı. Bu şehir tütün üretiminin merkezidir ve ilk Winston fabrikasının açıldığı yer burasıydı. Markanın kurucusu, 1875 yılında Winston sigaralarını piyasaya süren R. J. Reynolds şirketi olarak kabul edilir.

Winston sigaraları, ABD’de ticari olarak satılan ilk filtreli sigaralar oldu. Farklı zamanlarda “en iyi sigara markası” (1956) ve “ABD’de en çok satan sigara” (1965) olarak kabul edildiler.

Winston Lights olarak bilinen sigaradır.  Nikotin oranı : 0.5 mg Katran Oranı : 6 mg Karbonmonoksit Oranı : 9 mg’dır.

Sigara Sağlığa zararlıdır. Kullanılması ve kullandırılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
MEHMET İKBAL KÜTÜKCÜ
MEHMET İKBAL KÜTÜKCÜ

küçükken bakkaldan anadolu sigara alırdık 2.5 liraya yanına da annemin çantasından aşırttığım winston light… ah be ne günlerdi. şimdi annem yaşlandı, winston light oldu bize winston blue.. artık içmiyorum. sigara zararlıdır sigara kullanmayın.

Yıldıray Akcan
Yıldıray Akcan

Paketi açtıktan sonra taze tütün gibi kokuyor. Ah, çok güzel kokuyor… Paketten sadece bir sigara içtim ve iyiydi, bu yüzden geri kalanın da güzel olacağına eminim. İyi bir tada sahip hoş ve pürüzsüz bir duman, tadı oldukça hafiftir, bu yüzden biraz daha kağıt tadı alabilirsiniz, ancak bu hafif sigaralarda tipiktir.

Deniz Mart
Deniz Mart

Winston Lights’ı denedim ve beğendim. Marlboro Lights’tan kesinlikle daha iyi. Hiç kimyasal tadı yok. Sadece hafif tütün. Oldukça pürüzsüz, ama her zamanki Camel Lights’ımdan daha güçlü. Yanma süresi çok iyiydi, yandığında Marlboro Lights gibi kötü bir tat ve ağızda kötü bir tat bırakmadı. Hemen hemen sade tütün tadı. Genellikle Camel Lights içerim, ancak winston Marlboron’un kimyasal tadı kadar olmasa da biraz daha güçlü bir duman için harikadır. tekrar bir paket alacağım.

Başa dön tuşu
3
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x