xiaomi mi band 3


türkçe’den önce portekizce, arapça ve vietnamca desteği gelen ve varsayılan dilinin de ingilizce değil de çince olan akıllı bileklik.

kendi ios cihazlarımın hiçbirinde band 2’si de band 3’ü de uygulama üzerinden uyku verimi ölçmüyor. defalarca sildim ve yükledim, bilekliği android üzerinde de denedim fakat sorun sadece benim apple kimliğimle kullanılan cihazlarımda yaşanıyor.

  • mi band 3’ünü aldım bu markanın. eminim ki adımlarımı ve kalp atışımı yanlış ölçüyor. işlevsel bir alette sayılmaz. mekanik saatime geri döndüm. elbette fiyatına göre muamele etmek gerekiyor ama düşününce ben mekanik saatimi de amazondan kuponlar ile aynı fiyata almıştım. akıllı saati bilemem de akıllı bileklik harbiden aşırı saçma bir olaymış. sorun xiaomi de değil icadın kendisinde. xiaomi nin sorunu kalp atışı ve adımların yanlış ölçülmesi. diğer markalarda böyle midir bilemem. yinede o parayı buna vermeyin.

    adım nabız bildirim gibi özellikleri anlık bakmanızı sağlayan toplu taşımada iş kolaylaştıran bir cihaz keşke spotify veya bazı müzik uygulamaları içinde şarkı geçişi sağlamamızı sağlasa

  • bugün elime geçen ürün.hepsiburada’dan 158 tl’ye aldım.ürünün nfc modeli daha pahalı olmasına rağmen bana nfc yollamışlar.versiyonu universal olarak yazıyor ancak öyle olmadığını cihazı biraz şarj ettikten sonra anladım.cihaz çince olarak açılıyor ve telefon bağlantısıyla otomatik olarak ingilizce’ye dönüşmüyor global versiyonlarında olduğu gibi.bu nedenle amaztools uygulamasını indirip,cihazın versiyonuna uygun olan patch’i bulup,uygulamayla açmanız gerekiyor.şu an ingilizce olarak kullanıyorum,herhangi bir zararını görmedim.türkçe versiyonu da yakında gelecek diyorlar.

    kayıt ol
    Beylikdüzü Sepetli Vinç Kiralama