Kullanıcı adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Kullanıcı adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi
Xiaomi Mi Band 3
Önceki modellere kıyasla daha büyük ekrana sahip olan bu ürün OLED ekran teknolojisi sayesinde daha iyi bir görüntü deneyimi sağlıyor. Su geçirmezliği ve diğer bütün özellikleriyle iyi bir alternatif.
devamını oku.. İndirimli Satın Al

mi band 3'ünü aldım bu markanın. eminim ki adımlarımı ve kalp atışımı yanlış ölçüyor. işlevsel bir alette sayılmaz. mekanik saatime geri döndüm. elbette fiyatına göre muamele etmek gerekiyor ama düşününce ben mekanik saatimi de amazondan kuponlar ile aynı fiyata almıştım. akıllı saati bilemem de akıllı bileklik harbiden aşırı saçma bir olaymış. sorun xiaomi de değil icadın kendisinde. xiaomi nin sorunu kalp atışı ve adımların yanlış ölçülmesi. diğer markalarda böyle midir bilemem. yinede o parayı buna vermeyin.

  • 0
  • 0

adım nabız bildirim gibi özellikleri anlık bakmanızı sağlayan toplu taşımada iş kolaylaştıran bir cihaz keşke spotify veya bazı müzik uygulamaları içinde şarkı geçişi sağlamamızı sağlasa

  • 0
  • 0

bugün elime geçen ürün.hepsiburada'dan 158 tl'ye aldım.ürünün nfc modeli daha pahalı olmasına rağmen bana nfc yollamışlar.versiyonu universal olarak yazıyor ancak öyle olmadığını cihazı biraz şarj ettikten sonra anladım.cihaz çince olarak açılıyor ve telefon bağlantısıyla otomatik olarak ingilizce'ye dönüşmüyor global versiyonlarında olduğu gibi.bu nedenle amaztools uygulamasını indirip,cihazın versiyonuna uygun olan patch'i bulup,uygulamayla açmanız gerekiyor.şu an ingilizce olarak kullanıyorum,herhangi bir zararını görmedim.türkçe versiyonu da yakında gelecek diyorlar.

  • 0
  • 0
(bkz)
gbkz
ybkz
spoiler
görsel
video
link
0 / 2500
yorum yazabilmek için tamamen ücretsiz bir şekilde kayıt ya da giriş yapınız.