Anavarza Bal Stamina

Stamina ürünümüz krem bal, arı sütü, polen ve propolis ürünlerinin karışımından oluşmaktadır. Anavarza Stamina ürünümüz sabah veya akşam, 1-3 yaş aralığına çeyrek çay kaşığı, 3-5 yaş aralığına yarım çay kaşığı, 5-17 yaş aralığına bir çay kaşığı, yetişkinlerde bir tatlı kaşığı tüketilmesi önerilir. Günde bir defa tüketilmesi önerilir. Sade tüketebileceğiniz gibi su, süt,veya meyve suyu ile de tüketebilirsiniz.

Stamina, boğaz ağrılarından, solunum problemlerine, dudak ve diş sağlığından, cilt tedavisine, çürük ve yanıklardan, mide ve bağırsak rahatsızlıklarına kadar çok geniş bir yelpazede destekleyici tedavi olarak yarar sağlamaktadır.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x