Brita

Brita Su Filtresinin Avantajları

Tüm BRITA su filtreleri, tat veya kokuyu olumsuz yönde etkileyebilecek klor gibi maddelerin sayısını etkin bir şekilde azaltarak yüksek filtreleme performansı sağlar. Ayrıca, BRITA su filtrelerinin kurulumu ve saklanması kolaydır.

BRITA MAXTRA+ su filtresi:
BRITA MAXTRA+ su filtresi dört hafta ve 150 litreye kadar taze filtrelenmiş su sağlar. İyon değiştirici reçinesi hem karbonat sertliğini (kireç) hem de bakır ve kurşun gibi metalleri azaltır. Aktif karbon, klor ve klor bileşenleri gibi tadı etkileyebilecek maddeleri azaltır. Filtre en az dört haftada bir değiştirilmelidir.

Filtrelenmiş Suyun Faydaları

Şebeke suyu sıkı düzenlemelere tabidir ve denetlenmektedir, ancak tadını ve görünümünü bozan maddeler içerebilir. BRITA su filtresi, şebeke suyundaki şu unsurları azaltır.

  • karbonat sertliği/kireç (kalsiyum ve magnezyum iyonları)
  • serbest ve bağlı klor (varsa)
  • kurşun ve bakır

BRITA ile filtrelenmiş su, siz ve aileniz için kahve ve çay gibi aromatik sıcak içecekler için ideal niteliği sağlar. Yemek pişirmek için idealdir ve ev aletlerinizi kireç birikmelerine karşı etkili bir şekilde korur.

Bu avantajlar, MAXTRA+ filtreleri gibi iyon değiştirici ve aktif karbon temelli BRITA su filtreleri için geçerlidir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
cansua

ailecek artan su masrafına çözüm için bunu aldık. yemek,çay gibi şeylere kullanıyoruz sonuç muazzam. avrupalı bu işi çözmüş. ancak içme suyu olarak kullanmak zor tadını pek beğenemedik. yine de iş görüyor. ve büyük bir yükten kurtarıyor.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x