Dermoskin AcGun Yüz Yıkama Jeli

Dermoskin Acgun Yüz Yıkama Jeli sivilceli ya da sivilceye yatkın ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. %2 oranında salisilik asit icermektedir. Salisilik asit, lipofilik(yağda çözünen) bir madde olup bu özelliği sayesinde cildi derinlemesine temizleyerek gözeneklerin tıkanmasına neden olan kalıntıları yok eder. özel formülü sayesinde cildi tahriş etmez. yağ dengesinin düzenlenmesinde yardımcıdır. Cildi derinlemesine temizler, aydınlık ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Dermoskin, Matilek firmasına ait yerel bir markadır. Aynı zamanda Boyar madde, paraben, parafin, parfüm, SLS gibi zararlı maddeleri içermediği için güvenle kullanabilirsiniz.

Hangi Cilt Tipleri için Uygundur?

Dermoskin AcGun Yüz yıkama Jeli sivilceli ya da sivilceye yatkın ciltlerin kullanımına uygundur. kuru cilt tiplerinin daha fazla kurumasına neden olabilir. kurumaya yatkın ve sivilceli bir cilde sahipseniz uygun bir nemlendirici ile kullanmanız tavsiye edilir.

Nasıl Kullanılır?

Ürünü çok az bir şekilde elinize alarak önceden ıslattığınız yüzünüze yaklaşık 1-2 dakika hafif masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Uygulama süresini cilt hassasiyet durumunuza göre arttırıp azaltabilirsiniz.

Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu ürün içerdiği salisilik asit nedeniyle cilt üzerinde aşındırıcı bir etki yaratabilir. Ayrıca ekstra olarak roaccutane gibi cilt üzerinde ekstradan tahriş edici aşındırıcı soyulmasına yardımcı bir tedavi görüyorsanız bu yıkama jelini kullanırken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu ürün Genellikle dermatologlar tarafından sivilce tedavisinde reçete edilerek kullanılır. Doktorunuzun önerileri doğrultusunda birlikte kullanacağınız krem ya da nemlendiricileri seçebilirsiniz.

kullananvar özel notu

Ürün ilk olarak Dermoskin Acnegun Yüz Yıkama Jeli adıyla piyasaya sunuldu. Bakanlığın kararları doğrultusunda önce Dermoskin Acngun Yüz Yıkama Jeli daha sonra da şimdiki adı Dermoskin Acgun Yüz Yıkama Jeli olarak güncellendi. Piyasadaki ürünlerin orijinal ve güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz. tereddütte kaldığınız durumlarda ;

üretici firmanın danışma hattı : 0850 303 00 73

guest
1 Yorum
En Eski
En Yeni En çok oy alan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Serdar İçöz
Serdar İçöz
2 yıl önce

Ben kullanıyorum çok memnunum

Başa dön tuşu