Excilor Tırnak Mantarı Solüsyonu

Tırnak mantarı nedir ?

Mantar , tırnak ucunda veya altında beyaz ya da sarı bir nokta görünümüyle başlar ve enfeksiyon ilerledikçe tırnağın renginin değişmesine , kalınlaşmasına hatta kırılmasına neden olabilir. Belirtileri ise ;

  • Kalın ve kurumuş tırnak
  • Şekil bozukluğu
  • Kolay kırılır
  • Rengi koyulaşır
  • Tırnak kokusu

Excilor Ne işe yarar?

  • Mantar ve mikrobiyel etkilerle savaşmaya yardımcı olur.
  • Tırnakları güçlendirir ve büyümesini destekler.
Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
savekonq
savekonq

ex-manikürcümün -ve aslında kendi akılsız kafamın- sebep olduğu tırnak mantarı enfeksiyonunda bir haftadır sabah akşam olmak üzere kullandığım oje şeklinde sürülen topikal antifungal preparat. henüz belirgin bir iyileşme olmadı, ama 15 günden itibaren sonuç alınacağını yazıyor kutusunun üzerinde. en azından ilk şişe bitene kadar sonuç alabileceğimi umuyorum. gelişmeleri editleyeceğim.
bu ex-manikürcüme gelirsek.. güya ben kendi takımımı götürüp teslim etmiştim kendisine, ama bir ara tırnaklarımı -benim setimde olmayan- pens ile kesiyordu. işte, sanıyorum o sırada -o pens aracılığıyla- ayak tırnağıma mantar bulaştı. nereden biliyorum? çünkü bizim bakkal ahmet abi’nin ayak tırnağında da mantar var ve onun da tırnaklarını benim ex kesiyor.
işin komiği, haspam kendisi yüzünden bulaşmış olabileceğini kesinlikle kabul de etmedi ve trip yaparak, ‘ben artık senin tırnaklarını kesemem, başkasına git’ dedi. götümün kenarı, affedersin. ama şimdi akıllandım, tırnak pensi dahil, gereken tüm alet edavat ve malzemelerin profesyonellerini [bkz]solingen[/bkz] kuaför malzemecisinden aldım, pensleri makası bileylettim, hazır hepsi. bence yılda bir kere yapacağınız bileyletme işini de kendiniz halledin, bileyletsin diye manikürcüye takımlarınızı teslim etmeyin. neyse, sonra bir de çanta bulup hepsini içine koydum. artık yenisi ile çalışırken de giderken kendi setimi götürüp, iş bitince de alıp evime getireceğim. bir daha bu çok sıkıcı ve gayri estetik tırnak mantarı ile haşır neşir olmak istemiyorum. hakikaten çok sevimsiz. evet, 52 yaşımda ilk kez başıma geldi. excilor’a güveniyorum.

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x