Nutrinew L-Carnitin Karabiber Ekstresi

Nutrinew L-Carnitin Karabiber Ekstresi, yağ yakımına destek amacıyla üretilmiş bir supplementtir. L-Carnitin vücutta doğal olarakta üretilebilen yağ asitlerinin yakımından sorumlu bir maddedir. Bu ürünün içeriğinde ekstra olarak Karabiber Ekstresi sindirime ve kilo vermeye yardımcı olur.

Aynı zamanda içerisinde Kafein,Dikenli İncir ektresi, Kırmızı Toz biber, B3 Vitamini ve Krom bulunmaktadır. Bu bileşenlerin tamamı kilo vermeye ekstradan katkı sağlayabilir.

Yan Etkileri

Ürün hakkında internette çok fazla bilgiye ulaşamadığımız için yan etki ya da güvenilirlik açısından somut bir veri paylaşamıyoruz. Fakat içeriğinde bulunan karabiber ekstresi ya da diğer ürünlerden herhangi birine alerjiniz varsa mutlaka kullanmamalısınız.

Üretici firmanın bizimle iletişime geçmesi halinde bakanlıklardan aldığı onayları ve diğer tüm bilgileri ekleyip, yazımızı güncelleyeceğiz.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

Kübra Çağlanur Çakmak
Kübra Çağlanur Çakmak

Bu ürünü instagramda görüp satın aldım bir süredirde düzenli kullanıyorum fakat bende pek bir işe yaramadı. O yüzden fazla güven vermiyor. Ayrıca bu ürün mü yapıyor bilmiyorum ama aşırı susuyorum bilgili birileri yorum yaparsa sevinirim teşekkürler :)

Ahmet Güngör
Ahmet Güngör

Spor yaptığım günler kullanıyorum belirgin bir farkını göremedim

Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x