Pharmaton

Pharmaton kapsülleri, G115 konsantre Ginseng özü vitamin ve minerallerinin dengeli bir kombinasyonunu içerir. Stres, yorgunluk veya zayıflık yoluyla tükenme dönemlerinde ve canlılık eksikliği yaşadığınızda yardımcı olmak için. Pharmaton kapsülleri ayrıca kötü dengelenmiş veya yetersiz beslenmenin neden olduğu semptomları önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olur. Belirtilen dozu aşmayın. Pharmaton kapsülleri A vitamini içerir.hamileyseniz, hamile kalma olasılığınız varsa veya emziriyorsanız bu ürünü almayın. Demir içerir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
ÜMMÜ GÜLSÜM TANİN
ÜMMÜ GÜLSÜM TANİN

Çok afedersiniz ama bu ve diğer kankası supradyn sarı işetmeye programlanmış sadece. başka hiç bir faydasını görmedim sanırım bu vitaminler sadece eksikliğinde fayda sağlıyor. yine de kankasından daha iyi içerik olarak daha dolu dönem dönem kullanmakta fayda olduğunu düşünüyorum

Özlem
Özlem

1 ay kullandıktan sonra, enerjimdeki artışı gerçekten fark etmeye başladım. Her sabah 1 adet aldım ve o gün daha üretken oldum.

Hilay63
Hilay63

İnanılmaz bir vitamin kompleksi, kansızlığım olduğundab bana çok yardımcı oluyor ve yorgun hissetmemek için her zaman size gün boyunca biraz fazladan enerji verir.

Seyfullah Semiz
Seyfullah Semiz

Bu ilacı çok seviyorum. Çok sık başım dönüyor ve ayrıca açlık çekiyorum, bu ürünün bir grup farklı vitaminleri var ve formülü gayet iyi, aileme ve bana çok iyi geldi, baş dönmesi ve sürekli artan iştahımı azalttı. Pharmaton Vitality 100 kapsülden günde bir hap alıyorum kesinlikle tavsiye ederim

Aysel_
Aysel_

Çok fazla enerji veren mükemmel bir vitamin kompleksidir. Birkaç kez kullandım ve işe yaradı. Ben tavsiye ediyorum…

KamilCicioğlu
KamilCicioğlu

Vitaminlerimi aldığımda bütün gün daha iyi hissediyorum, daha fazla enerjim var ve daha fazla şey yapabilirim. Kapsüllerim olmadan yaşayamam. Yorgun hissediyorum.

riomamba
riomamba

Bu vitaminler yumuşak siyah kapsüllerdir. Ancak birkaç aydır kullanıyorum ve kutunun birçok vitamin ve hatta daha fazla enerji vaat etmesine rağmen etkilerini görmedim. Fiyat çok yüksek değil ve herhangi bir eczanede bulunabilir.

Banu biLAL
Banu biLAL

Bence kötü kokuyor. Bana bir çeşit çikolatayı hatırlatıyor. Sevmediğim tek şey boyut. Çok büyük, bu yüzden yutmak benim için zor. Fiyata gelecek olursak, biraz daha ucuz olabileceğini düşünüyorum, ancak yine de uygun fiyatlı. genel olarak beğendim :)

Başa dön tuşu
8
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x