solante acnes tinted 50 spf güneş koruyucu

Solante Acnes Tinted Spf50 150ml   sivilceli ya da sivilceye yatkın ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. ten rengine uyumlu renkli yapısı ile kapatıcı etki gösterir. 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. 50 faktör güneş korumasının yanı sıra akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Yağsız, hipoalerjenik ve suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Cildin nemlenmesini sağlar anti-aging etkisi sayesinde cilt yenilenme sürecine yardımcıdır. Cildin sebum üretimini düzenleyerek yağlı görünümü engeller. mat bir görünüm sağlar.

Cilt Tipleri

Yağlı, sivilceli ya da sivilce oluşumuna yatkın citler güvenle kullanabilir.

Kullanım Şekli

Ürünü düzenli olarak güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayınız. gerekli görüldüğü takdirde gün içerisinde yenileyebilirsiniz.


tedarikçi firma entegre edilmemiş.

yine roaccutane tedavisi sırasında doktorumun önerisiyle kullanmaya başladığım 50 faktör güneş koruyucu kremdir. iki çeşidi vardır birincisi (bkz: solante acnes 50 spf güneş koruyucu ) diğeride şuan başlığına yazdığım tinted(kapatıcılı) olan çeşidi. ben kapatıcılı olanını kullanıyorum yüzümde çok fazla kılcal damar olduğu için daha iyi oluyor. aşağı yukarı 4-5 ay her gün sürmeme rağmen yetiyor. yüz hemen emiyor ve görüntüsü parlak ve güzel oluyor. fiyatı 100 tl civarı.. tek kötü yanı kokusu kötü:( ve bir de beyaz şeyler giydiğiniz zaman yakalarını boyuyor.

  • kayıt ol