Solante Acnes Tinted 50 SPF Güneş Losyonu

Solante Acnes Tinted Spf50 150ml Güneş Kremi   sivilceli ya da sivilceye yatkın ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. ten rengine uyumlu renkli yapısı ile kapatıcı etki gösterir. 50 faktör güneş koruması sağlamaktadır. 50 faktör güneş korumasının yanı sıra akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Tıbbi sorunlara çözüm üretmek amacıyla üretilmiş olan ilk güneş kremi olan bu ürün ve serisi içerdiği antioksidanlar sayesinde cildi güneşten korurken cilt bakımıda yapar.

Yağsız, hipoalerjenik ve suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Cildin nemlenmesini sağlar anti-aging etkisi sayesinde cilt yenilenme sürecine yardımcıdır. Cildin sebum üretimini düzenleyerek yağlı görünümü engeller. mat bir görünüm sağlar.

Hangi Cilt Tipleri için Uygundur?

Yağlı, sivilceli ya da sivilce oluşumuna yatkın ciltler güvenle kullanabilir.

Nasıl Kullanılır?

Ürünü düzenli olarak güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayınız. gerekli görüldüğü takdirde gün içerisinde yenileyebilirsiniz.

Fiyatı

Solante Acnes Tinted Spf50 150ml Güneş Kremi‘nin fiyatı eczanelerde ve internette ortalama 140-180 TL arasında değişmektedir. Ürünü eczaneden satın almanız orijinallik ve kalite kontrolü açısından önemlidir.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x