Taşdelen Su nedir? PH değeri nasıl? Kaynağı neresi?

Vakıf Taşdelen su nedir?

Doğal kaynak suyunu, geçmişten günümüze cam damacanalarda sunan Vakıf Taşdelen su, Sağlıklı ve zinde olmak için yeterli miktarda kaliteli su içmeyi öneriyor. Su metabolizmanın düzgün çalışmasını sağlar, vücut ısısını dengeler, sindirime yardımcı olur. Vücudumuzun % 60’ı, Beynimizin % 75’i, kanımızın % 82’si, akciğerlerimizin neredeyse % 90’ı sudan oluşmaktadır.


Sağlıklı, enerjik olmak, fazla kilolardan kurtulmak ve mükemmel bir bedene sahip olmak, besinleri sindirmek, genç kalmak, cildimizin daha elastik bir görünüme sahip olması için günde ortalama 2-2,5 litre su tüketmelidir. Vakıf Taşdelen Su Cam Damacanayı Dilerseniz mobil uygulamayı indirip, dilerseniz 444 25 15’i arayıp sipariş verebilirsiniz.

Vakıf Taşdelen Su, sadece ilk cam damacanayı sunmakla kalmamış, ilk cam borulu pompayı da sunmuştur. İlk şişelenen su, ilk cam damacana, ilk cam borulu pompa Vakıf Taşdelen Su’dur

Vakıf Taşdelen Su, sağlıklı suyu farklı noktalardan değil, tek kaynaktan size ulaştırır. Vakıf Taşdelen Su, lezzeti ile üç uluslararası lezzet ödülüne sahiptir. Sağlıklı su seçerken, markanızın cam damacanada olmasına, cam borulu pompa ve lezzet ödülüne sahip olmasına dikkat edin.

Vakıf Taşdelen Su PH değeri kaçtır?

Vakıf Taşdelen Su PH değeri 7.94 olarak belirlenmiştir.

Vakıf Taşdelen Su Analiz Raporu ve Kaynak

Vakıf Taşdelen Su Analiz Raporu ve Kaynağıyla alakalı detaylı bilgilere firmanın kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Analiz Raporu

Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
5 1 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x