torku günlük süt

torku günlük süt

torku günlük süt kullananlar ya da torku günlük süt kullanıcı yorumları gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca torku günlük süt fiyatı nedir? Temmuz 2020 itibariyle güncel torku günlük süt fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. torku günlük süt hakkında tüm bilgilere ulaşmanız için en objektif şekilde editörlerimiz tarafından torku günlük süt hakkındaki veriler internetten düzenli olarak toplanır ve sizlere en faydalı olan bilgiler derlenerek sunulur. Eğer torku günlük süt hakkındaki bilgilerin hatalı olduğunu düşünüyorsanız bize iletişim kısmından ulaşırsanız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra gerekli düzenlemeleri yaparız. Ayrıca torku günlük süt içeriği , torku günlük süt nasıl kullanılır , torku günlük süt kullanırken nelere dikkat edilmeli gibi bilgiler internet üzerinden çeşitli araştırmalar sonucu elde edilmiştir. Doktor tavsiyesi ya da önerisi niteliğinde değildir. Objektif kaynaklar referans alınarak torku günlük süt bilgileri araştırılsa dahi paylaşılan bilgilerin hatalı ya da sorunlu olmasından kullananvar platformu sorumlu değildir. torku günlük süt kullananlar yorumlarını aşağıdaki yorum alanından paylaşabilir ve gerçek kullanıcı yorumları deneyimlerini öğrenebilirsiniz. torku günlük süt hakkında yapılan yorumların güvenirliği ya da torku günlük süt hakkındaki sahte yorumların incelemesini moderatörlerimiz düzenli olarak yapıyor olsa dahi bu yorumların ön inceleme olmaksızın yayınlandığını bilmeniz gerekmektedir. torku günlük süt şikayet gibi negatif yorumları sitemizden okuyabilirsiniz. torku günlük süt hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı yazabilir ve sizin gibi torku günlük süt ürününü satın almış ya da almayı düşünen kişilere bir fikir verebilirsiniz. torku günlük süt ekşi tarzında arama yaparak gelen kullanıcılarımız için objektif yorumlarınız ile yol gösterici olabilirsiniz. torku günlük süt kullananlar yorumları en sade ve en yalın haliyle sitemizde bulunmaktadır. torku günlük süt indirimli satın almanız için düzenli olarak firmalarla iletişime geçiyor ve sitemize özel torku günlük süt kampanyalar düzenlenmesi için çaba gösteriyoruz. torku günlük süt kadınlar kulübü gibi değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz.

Hashimoto's thyroiditis disease
 • yerli malı olması ve ürünlerinde pancar şekeri kullandıkları için başta sempati duyduğum sonraları ise kuşkuyla bakar olduğum marka. mısır şekeri obeziteyi tetikleyen yegane sanayi ürünü. zinhar uzak durmaya çalışırım hep. torku iyi bir seçim oldu ama bazı ürünleri çok kelek çıktı. sanırım marka imajının arkasına saklanıyorlar. ürün yelpazesi çok fazla. bu nedenle birtakım ürün gruplarını fason ürettiriyor olabilirler diye düşünüyorum.

  gelelim kuşkulanmama sebep olan şeye. mavi tetrapak karton kutuda günlük torku süt satılıyor. bim de de var. çok ücra yerlerdeki bim lerde bile var üstelik. günlük sütü soğuk zinciri bozmadan bu tip marketlere ulaştırmak çok zor biliyorum. bimde ilk gördüğümde biraz kıllandım ama torkudur sonuçta kelek çıkmaz diye aldım. eve gelince baktım üretim ve son kull. tarihlerine. yuh arada 15 gün var. günlük sütün ömrü 2 gündür oysa.

  markasına güvenip torku süt almaya başladım düzenli olarak. hergün kendime kefir yapıyorum günlük süt lazım.
  her neyse, bi ara rotasyonu bozmuşum, dolapta yarısı içilmiş torku sütü unutmuşum. tek olduğum için 20-25 gün sonra dolapta fazkalık bişeyler farkedince gördüm totku sütü. çıkardım, heralde peynir olmuştur artık dedim. ama hala bozulmamıştı. tezgahta bıraktım, iyice kesilsin de çökelek yapayım dedim. 2 lokma çıkar ama severim ev yapımı ürünleri.
  1 gün tezgzhta durdu anca kesildi. çökelek yaptım tadında bi gariplik yoktu.
  aynı ürünü bir de yoğurtta deneyeyim dedim. torku süt ile yoğurt mayaladım.
  iyi çalkalanmamış ayrana benzer bişey çıktı ortaya. topak topak yoğurt kütleleri suyun içinde yüzüyordu.

  aynı ürünün başka bir gizemli özelliğini youtubda gördüm. eleman cezveye koyup kaynatmaya çalışıyor. dakikalarca tepkisiz duran cezvedeki süt bir anda bom diye patlıyor tezgahın her yeri süt. cezve patlamanın şiddetiyle ocağın üzerinde 2 parande atıyor. cezvede hiç süt kalmamış vaziyette ocağın üzerine düşüyor. tuhaf bir video. müh. bakış açısıyla hiçbir yorum yapamadım.

  özetle torkunun her ürünü güvenilir değil. bir de kendi icatları hiç bişey yok. kimin bomba ürünü varsa torku adıyla kopyasını yapıyor. çukulata, şeker, bisküvi, fındık ezmesi falan. abicim emek hırsızı olmayın.

 • Başa dön tuşu
  >
  Kapalı