Konazol

Konazol Ne İçin Kullanılır?

KONAZOL Medikal Şampuan, mantarların cilt üzerinde büyümelerini ve çoğalmalarını engelleyen bir ilaçtır. KONAZOL, genellikle boyun, göğüs, kolların üst kısımları  ve sırtta görülen beyazdan pembeye veya bronz renkten kahverengiye kadar değişen renklerdeki lekeler ve hafif pullanma ile belirgin mantar enfeksiyonu (Pityriasis versicolor); saçlı, kıllı veya  yağlı deri bölgelerinde görülen kaşıntılı cilt döküntüsü (seboreik dermatit), saçkıran, saçlı derinin mantar hastalığı (tinea kapitis)  tedavisinde ve bu hastalıklara bağlı gelişen kepeklenme veya deride iri kabuklanmaların önlenmesinde kullanılmaktadır.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
hayks

kullanmaya başladığım şampuan.ilk seferinde işe yaramadı ama tek seferde geçireceğini zaten düşünmüyordum. kullanmaya devam edicem.umarım bu lanet kaşıntıdan kurtarır beni.

kuzey

aşırı kepek sorunu yüzünden doktorum tarafından yazılan ilaç. eczaneye gittiğimde ismim sistemde kayıtlı olduğunu ve ilacın bedava olduğunu belirtti. doktorum sanırsam bana kıyak geçmiş. ilacı kullandım şimdilik saçım iyi gibi duruyor bakalım zaman geçtikçe nasıl olucak görücez.

Başa dön tuşu
2
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x