Sanolie Cilt Bakım Yağı

Sanolie Cilt Bakım Yağı, kuruluktan kaynaklanan ya da kaşıntıdan kaynaklanan tahrişlerde, saç ve cilt kuruluklarında, hafif dereceli deri döküntülerinde cildi rahatlatmak amacıyla kullanılabilir. Bebeklerin saçlarında ya da doğal bebek yağı olarak pişik bölgelerini rahatlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Cildi nemlendirir, onarılıp tazelenmesine destek olur. Ayrıca içerdiği doğal yağlar sayesinde hücre yenilenmesine yardımcı olur.

İçeriği

Sanolie Cilt Bakım Yağı, Su, geranoil, citronellol, gül yağı, lavanta yağı, fıstık yağı, zeytin yağı ve lanolin içermektedir. Ürün içerisinde koruyucu madde ya da katkı maddesi bulunmamaktadır.

Fiyatı

Temmuz 2020 itibariyle internette satış fiyatı 89 TL’dir.

Nasıl Kullanılır?

Ürünün yağlı yapısı nedeniyle az miktarda elinize alarak masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Cildin ihtiyacına göre günde 3 defa kullanabilirsiniz

Ürün Bilgilerini Görüntüle
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x