zyban

zyban 150 mg 60 tablet sigarayı bırakmaya yardımcı olması amacıyla üretilmiştir. çok fazla sigara içen ve sigara içme isteğini bastırmakta zorlanan kişilerde etkilidir. zyban kullanabilmek için aktif olarak sigara içiyor olmak gerekmektedir. sigara içme isteğini nasıl engellediği bilinmemektedir. yapılan çalışmalarda dopamine ve noradrenalin gibi yoksunluk ve isteği kontrol eden hormonları etkilediği düşünülmektedir.

Kullanan çoğu hastada şikayetlerde ve sigara içme isteğinde azalma görülmüştür. zyban kullanıyorsanız düzenli olarak kullanmanın yanı sıra kendinize sigarayı bırakma tarihi belirlemelisiniz.

Uyarı!

Doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız. ilacınızı başkalarıyla paylaşmayınız. başkalarının kullandığı ilacı kullanmayınız. Doktora danışmadan kesinlikle kullanmayınız.

zyban 1

Alakalı Kelimeler
  • gerçekten etkisi var. günde 2.5 paket sigara içen birisiyim bu ilacı kullanmaya başladım. 20. güne yakın günde 5-6 taneye kadar düştü ve iğrenmeye başladım yakıp 2 duman alıp söndürüyodum. ama çok önemli bi durum var sigaradan iğrenme başladığınızda bırakmanız lazım yoksa ilacın etkisi geçiyor.

  • Başa dön tuşu
    >
    Kapalı