Tetradox

Tetradox nedir?


Tetradox, vücuttaki bakterilerle savaşan bir tetrasiklin içeren antibiyotiktir. Doksisiklin, akne, idrar yolu enfeksiyonları, bağırsak enfeksiyonları, solunum yolu enfeksiyonları, göz enfeksiyonları, bel soğukluğu, klamidya, sifiliz, periodontitis (diş eti hastalığı) ve diğerleri gibi birçok farklı bakteriyel enfeksiyonu tedavi etmek için kullanılır.

Tetradox ayrıca rosacea’nın neden olduğu lekeleri, şişlikleri ve akne benzeri lezyonları tedavi etmek için kullanılır. Rosaceanın neden olduğu yüz kızarıklığını tedavi etmeyecektir.

Bazı doksisiklin formları sıtmayı önlemek, şarbonu tedavi etmek veya akarlar, keneler veya bitlerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için de kullanılır.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
4 1 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
sansar

dün doktorumun bana verdiği ama bol bol su ile tüketmem konusunda beni defalarca uyardığı antibiyotik. hatta kutusunda bile bol su ile için, içtikten sonra 30 dk dik durun diye eşşek kadar uyarıların olduğu antibiyotik…
ama ben ne yaptım; bir bardak su ile içip, bir güzel 20 dakika sonra yattım ve gecenin 2sinde göğsümde dehşet bir ağrı, boğazımda leş bir düğümlenme ile uyandım. ayağa kalktığımda nispeten azalan ağrı, uzanır uzanmaz yine katlanılamaz haline geri döndü. baykuş gibi saatlerce oturarak bekledim, sabaha karşı anca yatabildim.
sabah kalvaltım da ise rezalet devam etti; ne yemek yiyebildim ne de bir şey içebildim :( şimdi eczacı [bkz]aprazol[/bkz] diye mide koruma ilacı verdi – umarım işe yarar.

erkanoraz

bu ilacı allah kahretsin üç gündür yemek yiyemiyorum az önce bir dili çikolata yiyim dedim acıdan ağlamama az kalmıştı.iki kere doktora gittim biri mide koruyucu verdi biri serum taktı hiçbir işe yaramadılar.ilacı illa kullanıcam diyorsanız içtikten sonra uyumayın yoksa benim gibi olursunuz

Rana

“Rosacea için bi süredir tetradox kullanıyorum. Son bi kaç gündür, biraz bulanık görme eşliğinde korkunç bir baş dönmesi yaşıyorum. Acil servise neden böyle hissettiğimi öğrenmek için yaptığım bir yolculuktan sonra, sorunlarıma neden olup olmadığını görmek için bunu almayı bıraktım. Tabii ki sorun bu ilaçtı. Şimdi 3 gündür kullanmadıktan sonra kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Sivilceme yardımcı oldu ama yan etkilerle başa çıkamadım. “

Büşra Sultan Dayı

Yaklaşık bir haftadır doksisiklin alıyorum ve sonunda sivilcemde iyileşme görüyorum. Her gün fotoğraf çekiyorum ve ilk günler korkunçtu. Sivilcem daha da kötüleşti ve biraz depresyona girmeye başladım. Hala sivilcelerim ve beyaz irinleri var, ancak yanaklarımın her yerinde sivilceler olsa da cildimde bir farklılık görebiliyorum. Önümüzdeki günlerde güncelleyeceğim.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri
Başa dön tuşu
4
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x