Activar Onarıcı Gece Kremi

ACTIVAR Onarmaya yardımcı Gece Kremi, Gündüz maruz kalınan zararlı etkenlerin ciltte ve hücre DNA’sında bıraktığı hasarı onarımına yardım etmek, güçlü yenileyici, kollajen üretimini artırıcı, besleyici etkisi ile ciltte oluşabilecek, kırışıklık, leke ve gevşeklik gibi kalıcı yaşlanma belirtilerini azaltan anti-aging etkiyi göstermek için yardımcı ürün olarak geliştirilmiştir. 

Gece Onarmaya yardımcı Kremi ayrıca yüksek kalitede nemlendiren Squalen ve Hyaluronik asit ve zengin AC-11 içeriğine ek olarak; Lipokol C, Liponat GC, Aktifit’in bileşimi.

Kullanım Şekli

Her gün geceleri yatmadan 1 saat önce uygulanmalıdır. Alın, yanaklar, çene, boyun ve dekolteye uygulanır. Cilde hafifçe bastırarak yapacağınız masaj ile yedirilmelidir. Yağlı ciltlerde yüzün “T” bölgesinden başlayarak uygulanmalıdır. ACTIVAR Güçlü bir antioksidandır. Başka bir antioksidan ve anti-aging uygulamaya ihtiyaç yoktur.

Ürün Bilgilerini Görüntüle
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
nihalkalaz

yaş 40 a dayandı artık yaşlanma belirtileri yüzde bariz şekilde belli olmaya başladı. benim için biraz pahalı bir ürün olsa da satın aldım. kırışıklıkları yaşlanma lekelerini inanılmaz bir şekilde gizliyor ve yok ediyor. harika bir ürün

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x