Enjoy Güneş Kremi

Enjoy Hassas Güneş Bakım Kremleri, hassas cilt yapısına sahip çocuklar ve yetişkinler için özel olarak geliştirilmiş, benzersiz formülünde bulunan organik ve mineral güneş filtreleri ile çok yüksek ve hassas koruma oluşturan güneş bakım kremleridir. İçeriğinde yer alan yeşil çay ekstresi, resveratrol ve Vitamin B3 ile ultraviyolenin yol açtığı hasarlara karşı cildi korur. CoQ10, E ve C vitaminleri ve Panthenol (Vitamin B5) ile beraber cilt yapısını güçlendirir. İçeriğinde yer alan doğal yağlar ile cildi nemlendirir.

Nano partikül teknolojisi ile desteklenen hassas ciltli bireyler için geliştirilmiş Enjoy Hassas Güneş Bakım Kremleri hemen emilir ve çok yüksek koruma oluşturur. İngiltere’den ithal edilen Enjoy Kids Güneş Bakım Kremleri paraben benzeri koruyucular ve parfüm içermemektedir. Suya ve terlemeye karşı çok dirençlidir.

  • Enjoy Güneş Kremi 1 Paraben İçermez.
  • Enjoy Güneş Kremi 1 Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir.
  • Enjoy Güneş Kremi 1 Phototoxic Değildir.
  • Enjoy Güneş Kremi 1 Photoallergic Değildir.
  • Enjoy Güneş Kremi 1 Mineral ve Organik Güneş Filtresi.
Sorumluluk Reddi: kullananvar.com, bu makale kapsamında verilen bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz veya garanti etmez ve bunlar kesinlikle internetten toplanan karma veriler içermektedir. kullananvar.com, bu makalede verilen bilgilerle yürütülen herhangi bir hizmetin (sağlık , tüketim , satın alım vb.) herhangi bir yönünden sorumlu tutulamaz.
4 1 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x