Maybelline New York Lash Sensational Maskara Siyah

Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara ile tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun kirpiklerini ortaya çıkar.Lash Sensational Maskara’nın yelpaze etkili fırçası, kıvrımlı şekli sayesinde kirpikleri uçtan uca yayar ve belirginleşmelerini sağlar.
1. Adım: Fırçanın iç tarafı ile kirpik köklerine ulaşabilir, en kısa kirpiklerini bile ortaya çıkarabilirsin.
2. Adım: Fırçanın dış tarafı ile dış kirpikleri yakalayabilir ve kirpiklerine dolgun bir görünüm verebilirsin.
Ürün Bilgilerini Görüntüle
4.5 2 Oylar
Ürünü Değerlendir
Abone Ol
Bildir
24 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
ysmnyldrm

3 senedir watsonstan indirimleri takip ederek satın aldığım bu ürünü sürmekten keyif alıyorum. çünkü çıkartması çok kolay. hatta bu ürünü çıkartmak içinde garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu nu kullanıyorum. kalıcılığı güzel. indirimde yakalarsanız kesinlikle kaçırmayın. tüm arkadaşlarıma tavsiye ettim. onlarda çok memnunlar. kızlar bu ürünü kesinlikle kaçırmayın.

En son 2 ay önce by kullananvar.com tarafından düzenlendi
esrayalinix

internette kirpikleri döktüğü yazıyo ben buna katılmıyorum benim kirpiklerimi dökmüyor aksine iyi geliyor.

NURCAN SANCAK

Maskara olarak bunu kullanmamış olan var mıdır bilmiyorum sıradan bir maskara işte fazla bir şey beklemeye gerek yok :D

Kübra Çakmak

High end’den (benefit they’re real, clinique) high Street’e kadar birçok farklı maskara kullandım ve bu ürüne her zaman geri döndüğümü söylemeliyim. Güzel ve uygun fiyatlı. Ve bana sadece bir katmanda en hacimli, koyu, kalın ve uzun kirpikleri veriyor! Fırçanın şeklini seviyorum içbükey taraf, ürünün kirpiklerinize güzel ve kalın görünmesini sağlamak için mükemmeldir. ve dışbükey taraf kirpiklerinizi uzatmak için mükemmeldir. Dürüst olmak gerekirse, Bunu henüz denemediyseniz, bir deneyin. Bana dua edersiniz.

Ceylin

Kirpikleriniz harika ve hacimli görünüyor. Çok fazla sürmemeye dikkat edin, eğer yaparsanız, o zaman şu kirpik ayırıcılardan birini kullanın ve kuruduğunda yapın.

Beste

Ben şahsen narin kirpik görünümünü tercih ediyorum. Doğru uygulandığında, bu maskara bunun için oldukça iyi çalışır. Bununla birlikte, son derece düz kirpiklerim var ve kirpiklerim günün başında aşırı derecede kıvrılmamışsa, bütünlüğü korumak için maskaraya güvenemem. Ancak, bu bir kullanıcı hatası olabilir.

Nimet

Bu ürünü birçok kez denedim ve hayal kırıklığına uğramaya devam ediyorum. Formül çok ıslak; kirpiklerimi kıvırdıktan hemen sonra aşağı çekiyor. Kirpiklere iyi gelmiyor; onlari birleştiriyor. Hacim oluşturmaya çalışırsanız, kirpikleri daha fazla birbirine yapıştırırsınız.

Raşan

Bu maskarayı gerçekten çok seviyorum. Daha pahalı ürünler kullandım. Bu muhteşem bir şey. Kirpiklerimi gerçekten uzattığını ve topaklaşmadığını düşünüyorum.

Ayşe Gül TARKAN

Maybelline, piyasadaki en iyi maskarayı kesinlikle üretiyor. Bu en iyisi. Uzunluk, hacim, ve bol miktarda pigment alıyorum.

Selinnn

Bunun alt kirpiklerimi göstermesini seviyorum. Dürüst olmak gerekirse oyuncak bebek gibi görünmeyi çok seviyorum !! :) Bu ürünü beğendim :)

Nimet Baziki

Omg, hacim istiyorsanız muhtemelen kullanabileceğiniz en iyi maskara. !! Satın almalısın !!

RUKİYE ÖZDEN ÖZZEYBEK

Bu maskarayı çok uzun süredir kullanıyorum ve kesinlikle seviyorum. Kirpiklerimi güzelce havalandırıyor. Kirpiklerimi aşağı indirmiyor. Nadiren lekelenir. fırça uygulamak için mükemmeldir

Esma Özlem İskender

Diğer tüm markaları denedim ve her zaman buna geri döndüm. Bu maskarayı kullandığımda kirpiklerimin ne kadar dolu göründüğü hakkında çok fazla yorum alıyorum.

SELDA AKSOY

Bu maskara idare eder, ancak uygularken sabırlı olmanız gerekir çünkü çok topak olabilir.

berff

Bu benim en sevdiğim maskaram. Kullanmayı asla bırakmayacağım. Üst düzey pahalı maskaraları denedim ama bunu her zaman kullanacağım ;)

Didemsonay

Kirpik konusunda deneyimli değilim – ama o büyük ve tam kirpik görünümünü gerçekten çok seviyorum. Bu maskara benim için kesinlikle çok güzel. Oldukça uzun, doğal olarak kıvrılmış kirpiklerim var ve bu maskara onları gerçekten daha koyu ve daha uzun yapıyor. Genellikle bununla Milk Makeup’in Kush maskarası arasında geçiş yaparım.

VolgaYazici

İlk uygulama süper ıslak ve topaktı ve kirpiklerimi kıvırmak bu yüzden bir mücadele oldu. Fırçanın üzerinde çok fazla rimel vardı ve tekrar uygulamadan önce fırçayı çok silmem gerekti.

Halenur

Pek çok farklı watsons maskarasını denedim ve sonunda buna geri döndüm! Uzar, hacim verir ve pul pul dökülmez. Tek eksiği, kurumasının biraz zaman almasıdır. hala en sevdiğim maskaram – fırça şekli iyi bir uygulama sağlar ve formülü gerçekten çok iyii

Sevginnnn

Bu maskara harika bir ayrılık ve hacim verir.

İrem Yeşildağ

En pahalı maskaralarına kadar denedim ve Maybelline Lash Sensational Maskara beni asla hayal kırıklığına uğratmadı. Kirpiklerimi eşit şekilde ayırıyor çünkü fırçaların kılları orta uzunlukta ve hacim oluşturacak kadar sert. Bunun dışında uzun süreli kullanım! Bazen maskarayı çıkarmayı unuttuğumda ve ertesi gün uyandığımda, gerçekten onu çıkarmak ya da daha fazla sürmek konusunda endişelenmiyorum çünkü kirpiklerim hala taze görünecek. Kesinlikle makyaj çantamda!

Seçil Odabaşı

Bu maskarayı bir YouTube videosunda gördükten sonra yakın zamanda satın aldım. Kirpiklerimde ne kadar iyi kaldığına şaşırdım! Göz altı kırışıklıklarıma veya göz kapağımdaki kırışıklığa yerleşmedi. Bunu dün 12 saatten fazla sürülüydü ve zar zor kıpırdadı !!! Zor diyorum çünkü 12 saatin sonunda alt kirpik çizgimin altında hafif bir pullanma vardı, ancak bu büyük bir sorun değildi Genel olarak bu ürünü herkese tavsiye ederim. Gerçekten iyi kaldı ama aynı zamanda çok kolay çıkartabildim.

Papatya44

Makyaj temizleyici kullanarak bile çıkarması zor. Kaldırmaya çalışırken kirpikleri dışarı çeker. Korkunç!

Eleonara

Bir çok lüks maskaradan kesinlikle daha iyi. Fırça biraz tuhaf, tercih ettiğim şekil değil, ama oldukça iyi çalışıyor.

Efsane

Bu maskara, Benefit Roller Lash maskara için tam bir çifttir. Kirpiklerinize büyük hacim ve uzunluk kazandırır ve kıvrımlı fırça, uygulamayı özellikle üst ve alt kirpikler için kolaylaştırır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Başa dön tuşu
24
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x