Xbox One X 2020

 • Sekiz çekirdekli 2,3 GHz’de özel CPU
 • 1 TB dahili depolama alanı
 • 8 GB flash bellek
 • 12 GB GDDR5 RAM
 • 4K UHD Blu-ray sürücüsü
 • HDMI girişi, HDMI çıkışı, bir öne bakan USB 3.0, iki arkaya bakan USB 3.0, IR alıcı ve kesici, SPDIF dijital ses ve Ethernet
 • Kutusunda bulunanlar;

Xbox One X konsolu
Xbox Kablosuz Oyun Kumandası
HDMI kablosu
Güç kablosu
bir aylık Xbox Game Pass denemesi
14 günlük Xbox Live Gold denemesi

 • Fiyatı ise 499 ABD dolarıdır.
 1. Güçlü : Xbox One X, bir oyun makinesinin gerçek bir canavarıdır: 12 GB GDDR5 RAM ile birlikte altı teraflop grafik işlemcisi ile toplam sekiz adet 2,3 GHz işlemci çekirdeğine sahiptir.
 2. 4K oyunları Çalıştırabilir: Xbox One X oyunlar dahil olmak üzere tam 4K içerik sunabilecek. Yerleşik bir 4K UHD Blu-ray oynatıcı da var, ancak tam anlamıyla heyecan verici olan 4K HDR oyunlarını (geniş bir renk gamıyla oluşturulmuş) sunma seçeneğidir.
 3. Daha iyi Çalışan Oyunlar: PS4 Pro’dan farklı bir şekilde Xbox One X oyunlarında bile tüm gücünü kullanır.
 4. Daha Fazla ve Hızlı Yükleme: Xbox One X, bant genişliğinde% 50’lik bir artışla standart olarak 1 TB’lık bir sabit diske sahiptir; bu, daha hızlı RAM ve büyük CPU gücü artışının yanı sıra yükleme sürelerinin de kısaltıldığının ispatıdır.
 5. Eski eşyalarda çalışır: Xbox One X, geriye dönük uyumlu Xbox 360 oyunları ve aynı zamanda bu sonbahardan itibaren bazı orijinal Xbox oyunları ile birlikte tüm Xbox One oyunlarıyla çalışmakla kalmayacak, aynı zamanda donanımınızla da çalışacaktır.
 6. Daha Küçük Tasarım: Xbox One X diğer oyun konsollarına kıyasla bugüne kadar çıkan en küçük oyun konsoludur.
 7. Dolby Atmos: Bir hoparlör sistemine ihtiyaç duymadan kolayca oyun oynanabilir.
 8. Buhar İle Soğutma
 9. Bir Çok Oyunu Başlatır: Microsoft’un içeriğinde barındırdığı oyunlardan neredeyse hepsine erişim sağlar.
0 0 Oy
Ürünü Değerlendir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
erkanoraz
erkanoraz

gayet tatlı bir cihaz! 1 seneye yakın zamandır kullanıyorum, çokta memnunum. gamepass, ea access i olsun oldukça başarılı. açık konuşmak gerekirse alırken bu ikisinden de haberi yoktu bana sürpriz oldu. ulan ne oyun alıcaz buna derdinden, ulan şunu yükleyip hiç denemedim, şu oyuna yeterince vakit ayıramadım falan exclusive kısmına kısmen katılıyorum, bunun muadili cihazlarda max. 30 saat içerikle çok eglenecez die 300 – 400 lira bayılıp sonra da, şöyle güzel oyun, böyle döver diye.

Başa dön tuşu
1
0
Bu ürüne ücretsiz bir şekilde kayıt olmadan yorum yapmak için bana dokun.x
()
x